Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Vyacheslav Vasilevsky nie zadebiutuje w Bellatorze?

vyacheslav-vasilevsky-nie-zadebiutuje-w-bellatorze

Wojna o Vyacheslava Vasilevsky'ego (15-1) między organizacjami M-1 Global a Bellator dobiega końca. Zwycięsko wyjdą z niej najprawdopodobniej promotorzy m.in. Fedora Emelianenki.

Szefowie Bellatora poinformowali niedawno, że Vasilevsky - m.in. mistrz świata w sambo bojowym - podpisał z nimi kontrakt. "Slava", znany z występu na Pro Fight 6 we Włocławku (wygrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów z Robertem Joczem) został też zaanonsowany jako jeden z uczestników ruszającego 16 marca turnieju w wadze średniej. 26-letni Rosjanin miał zadebiutować w chicagowskiej federacji w walce ze znanym z TUF Victorem O'Donnellem.

Wszystko wskazuje jednak na to, że do tego nie dojdzie.

- W 2010 roku podpisaliśmy z Vasilevsky'm kontrakt na dwa lata - mówi jeden z szefów M-1 Global, Evgeni Kogan. - Zawiera on jednak klauzulę, która - jeśli zajdą pewne okoliczności - przedłuża umowę do początku 2013 roku. I ta klauzula zaczęła obowiązywać.

M-1 podała zawodnika do sądu w Amsterdamie. 6 lutego odbyła się druga rozprawa.

- Mówiliśmy o tym od dawna. Nasz kontrakt z Vasilevsky'm jest ważny. Gdy już będziemy mieli ostateczny werdykt sądu w tej sprawie, podejmiemy kolejne działania, tym razem w USA, by bronić naszych praw do tego zawodnika. Zrobimy wszystko, z decyzją holenderskiego sądu w ręku, by Vasilevsky nie uczestniczył w żadnych galach organizowanych przez inne federacje w USA - dodał Kogan.

Przedstawiciele Bellatora nie chcą komentować całej sprawy. Wygląda jednak na to, że już teraz powinni zacząć szukać kogoś, kto 16 marca w Boisser City zastąpi Vasilevsky'ego.

JAM


Opublikowano: 2012-02-08

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również