Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


URODZINOWY KONKURS Z POUNDOUT GEAR. Rozstrzygnięcie

urodzinowy-konkurs-z-poundout-gear-rozstrzygniecie

Miało być osiem wyróżnionych osób, będzie dziewięć :-) Do tej pory zastanawialiśmy się: co odrzucić. I ostatecznie stanęło na tym, że rozdamy - dzięki uprzejmości firmy POUNDOUT GEAR - sześć koszulek i trzy pary rękawic. Sambistę, Artura Galickiego, Kazubę, Jacka, Przystojniaka Walentino, ZUMA, Szyszkacego, Falcona i Piotrka prosimy o kontakt na adres:

jacek.adamczyk@mmania.pl

Prawdę powiedziawszy gdyby choć jedna z zaproponowanych rozpisek stała się obowiązującą podczas gali UFC w Polsce, mielibyśmy imprezę masowego rażenia ;-) Nie tylko na skalę Europy, ale całego świata.

Dlatego dzięki raz jeszcze wszystkim za inwencję i udział w zabawie. Kto jest ciekaw propozycji - a przypominamy, że w naszym urodzinowym konkursie poprosiliśmy o stworzenie karty walk na pierwszą w historii galę UFC w Polsce - niech zajrzy TUTAJ.

Warto!

A na koniec raz jeszcze bardzo dziękujemy patronowi konkursu i  fundatorowi nagród, firmie POUNDOUT GEAR (jeden z dostępnych t-shirtów na zdjęciu, kto chce zobaczyć inne, unikalne wzory, zapraszamy na www.poundoutgear.com lub w do sklepu www.poundout.pl) za wsparcie naszego skromnego jubileuszu. I liczymy na dalszą współpracę! :-)

Opublikowano: 2012-11-14

Komentarze

av

a tak po za konkursem :) co myślicie o tym jak by M1 Global weszło na rynek polski i były by organizowane gale u nas? :)

av

jak tak dalej pojdzie i sytuacja sie w Polsce nie zmieni, M-1 na pewno wejdzie na nasz rynek i zostanie odgornie uznana za organizacje nr 1 u nas ;-)

av

a no może wejść i to szybciej niż wam się zdaje :)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również