Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC w Polsce! 11 kwietnia gala UFC odbędzie się w Krakowie!

ufc-w-polsce-11-kwietnia-gala-ufc-odbedzie-sie-w-krakowie

Kibice MMA na ten dzień czekali od wielu lat, ale dłużej czekać już nie będą musieli. Jak oficjalnie poinformowała podczas dziesiejszej konferencji prasowej federacja UFC już 11 kwietnia największa federacja MMA zawita do Polski.

Jest to wydarzenie bezprecedensowe, ponieważ nigdy w historii naszego kraju kibice sportów walki nie mieli okazji zobaczyć pojedynków najlepszych zawodników MMA na świecie na polskiej ziemi. Liczymy, że pierwsza gala UFC na naszym terenie będzie wstępem do cyklicznego organizowania evetów tego typu w naszym kraju, a nie tylko jednorazowym epizodem. O tym, że gala UFC Fight Night 64 odbędzie się 11 kwietnia w Polsce oficjalnie poinformował kibiców Jan Błachowicz.

"Mam pewne informacje, które są ważne dla mnie i dla Polski. Mój kraj czekał bardzo długo na to, aby UFC pojawiło się w Polsce i jest to dla mnie naprawdę coś wielkiego. Gala UFC odbędzie się 11 kwietnia w Polsce, w Kraków Arenie. Jestem trochę zły, że nie będę walczył w pojedynku wieczoru, ale co zrobić." - powiedział podczas konferencji prasowej Jan Błachowicz.

W walce wieczoru kibice zobaczą walkę Mirco "Cro Cop'a" Filipovica (30-11, 5 KO)Gabrielem Gonzagą (16-9, 7 KO). W walce poprzedzającej pojedynek wieczoru w klatce pojawi się Jan Błachowicz (18-3, 1 KO), który zmierzy się z Jimi Manuwa (14-1, 1 KO).

Federacja UFC poinformowała, że na dziś transmisję gali UFC, która odbędzie się w Polsce kibice będą mogli oglądać pośrednictwem ich strony internetowej. Obecnie federacja nie ma podpisanej umowy z żadną z polskich stacji telewizyjnych, ale jej włodarze twierdzą, iż prowadzi ona negocjacje w sprawie transmisji tej gali na antenie którejś z polskich stacji telewizyjnych. Pełna karta gali ma zostać podana w ciągu kilku najbliższych dni.

Łukasz Głowacki (BoxingNews.pl)

Wideo z konferencji, podczas której ogłoszono UFC Fight Night 64 w Polsce:

Najważniejsze momenty konferencji prasowej:

Opublikowano: 2015-01-23

Komentarze

av

Liczyłem że jednak CroCopowi dają Vanderleia, ale w sumie na powrót mniej wymagający Gonzaga jest jak ulał.

Co do Big Johna to warr, widać ze Janek jest 2-3 walki od mistrzowskiego starcia. Oby tylko UFC go fajnie podpromowało

av

TAK!!!!!!!!!! Jotko vs Magnus oczywiście w rozpisce, a przede wszystkim KAMIL.

av

Gala UFC w PL to będzie wyjątkowa okazja do pokazaniu światu nadludzkich umiejętności legendarnego Kamila Bazelaka w Main Event .W grę wchodzą tacy przeciwnicy jak Mark Hunt i Stipe Miocic.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również