Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC potwierdza dwie walki na galę w Gdańsku i zachęca do kupna biletów

ufc-potwierdza-dwie-walki-na-gale-w-gdansku-i-zacheca-do-kupna-biletow

UFC w dniu dzisiejszym powtwierdziła dwa pojedynki, które będą miały miejsce podczas wyczekiwanej gali w Gdańsku, w Polsce. UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK odbędzie się w sobotę, 21 października w Ergo Arenie. Bilety trafią do generalnej sprzedaży już w piątek, 11 sierpnia przez Eventim na www.eventim.pl/ufc.

W wadze ciężkiej pod szyldem UFC zadebiutuje pochodzący z Chorzowa Adam Wieczorek (8-1 MMA), określany jako jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników królewskiej kategorii w Polsce. „Siwy” obecnie kontynuuje serię siedmiu zwycięstw z rzędu, podczas której wszystkich swoich rywali kończył przed czasem. Przeciwnikiem Polaka będzie Rosjanin Dmitry Smoliakov (8-2 MMA). Pierwotnie pojedynek ten miał odbyć się na gali UFC 214: Cormier vs. Jones 2  jednak został przełożone z powodu kontuzji Rosjanina.

Drugim bojem potwierdzonym na galę UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK  w październiku jest pojedynek Trevora Smitha (15-7 MMA) z Ramazanem Emeevem (15-3 MM). Amerykanin powróci do Oktagonupo majowym zwycięstwie nad Chrisem Camozzim.

Dla Smitha będzie to już dziesiąty pojedynek pod szyldem UFC, natomiast Emeev w październiku zadebiutuje w organizacji. Po serii czterech wygranych z czołowymi zawodnikami kategorii średniej na świecie Rosjanin w pierwszej walce dla UFC będzie chciał pokazać, na co go stać.

Kolejne walki zostaną ogłoszone w nadchodzących dniach.

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT: GDAŃSK trafią do generalnej sprzedaży w piątek, 11 sierpnia od godziny 10:00 CEST na Eventim na www.eventim.pl/ufc i będą kosztowały 89 PLN, 129 PLN, 169 PLN, 269 PLN, 30 9PLN, 349 PLN, 399 PLN, 499 PLN, 669 PLN, 899 PLN oraz 1199 PLN.

Członkowie Fight Club będą mieli okazję zakupić bilety wcześniej, w środę, 9 sierpnia od 10:00 CEST, natomiast subskrybujący newsletter UFC będą mogli nabyć swoje wejściówki już 10 sierpnia od 10:00 CEST,.

Aby otrzymać dodatkowe informacje oraz aby zapisać się do newslettera UFC, wejdź na UFC.com lub obserwuj profil @UFCEurope na Twitterze. Wszystkie pojedynki mogą ulec zmianie.

Oficjalna informacja organizacji UFC

Opublikowano: 2017-08-07

Komentarze

av

bilety są do kupienia na eventim.pl/ufc

av

kupiłem bilety, pierwszy raz zobaczę UFC na żywo ;D nie moge się doczekać !

av

kupiłem bilet na UFC, pierwszy raz zobaczę taką galę na żywo, nie mogę się doczekać!!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również