Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. Mirosław Okniński i Piotr Borusiński w narożniku Izabeli Badurek

ufc-miroslaw-okninski-i-piotr-borusinski-w-narozniku-izabeli-badurek

Izabela Badurek (5-3 MMA, 0-1 UFC), nasza reprezentantka w największej organizacji MMA na świecie, szykuje się do powrotu do Oktagonu. Po nieudanym występie na UFC Fight Night 64 i szybkiej porażce z Aleksandrą Albu Polka jest pełna optymizmu przed drugim bojem na gali UFC.

Przed kwietniową imprezą w Krakowie nasza reprezentantka przeżywała wiele trudnych chwil. Nie dość bowiem, że toczyła wniszczającą walkę o nigdy wcześniej nieosiągany limit wagowy do 52 kg., to jeszcze przeżywała stres związany z poważną chorobą mamy.

Mimo niełatwiej wiosny wszystko jednak udało się po kilku miesiącach poukładać. Polska zawodniczka zamierza stoczyć kolejny pojedynek pod koniec tego roku. Przygotowują ją do niego dwaj trenerzy: specjalista od boksu Piotr Borusiński, współpracujący m.in. przed bojem z Tomaszem Adamkiem z Arturem Szpilką, i szef Poland: Top Team oraz właściciel PLMMA Mirosław Okniński. Oni też mają stanąć w narożniku 24-letniej Polki podczas jej kolejnego występu w UFC.

Chciałabym, żeby moja druga walka w UFC zakończyła się w pierwszej rundzie, żeby stres z nią związany jak najszybciej zszedł, żebym to skończyła w parterze. Niekoniecznie balachą czy duszeniem, mogą też być uderzenia. No dobrze, niech się to wszystko wydarzy nawet w drugim czy w trzecim starciu. Bylebym tylko zwyciężyła. I była z siebie zadowolona: że dałam z siebie sto procent, że nie było żadnych wpadek i że zasłużenie wygrałam - mówi Izabela Badurek.

Już niebawem na portalu MMAnia.pl pełny wywiad z polska reprezentantką w Ultimate Fighting Championship.

JAM

Opublikowano: 2015-08-18

Komentarze

av

WoW! Skad te zmiany? Czy aby na pewno przyniesie to właściwy skutek? Oby tak się stało, bo Polska potrzebuje zwycięstw w UFC.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również