Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. Junior Dos Santos: moja walka z Overeemem jest niepotrzebna

ufc-junior-dos-santos-moja-walka-z-overeemem-jest-niepotrzebna

Junior Dos Santos i Alistair Overeem nie przepadają za sobą. To wiadomo nie od dziś. Brazylijczyk ma do Holendra ogromne pretensje za wiele, jego zdaniem niepotrzebnie, wypowiedzianych słów. Przy okazji „Cigano” często podkreślał, że w ramach odpowiedzi na wszystkie, usłyszane obelgi chętnie zniszczyłby Overeema w klatce. Jak dotąd nic jednak z tego nie wyszło.

Obaj panowie mieli zmierzyć się na UFC 126, ale tuż przed galą Overeem został przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków dopingujących i walkę odwołano.

Drugie podejście do pojedynku Dos Santos vs. Overeem także było nieudane. Holenderski wojownik wycofał się bowiem z zaplanowanego na UFC 160 boju z powodu kontuzji.

Czy będzie trzeci? Tego nie wie nikt. Co ciekawe Dos Santos zadeklarował właśnie, że wcale mu na tej konfrontacji nie zależy.

Wcześniej głosił jedynie, że nie wie czy chce walczyć z człowiekiem "stworzonym w laboratorium". Overeem odpowiadał, że JDS boi się stanąć z nim twarzą w twarz.

Dos Santos wyznał teraz, że jego walka z Overeemem jest już niepotrzebna, gdyż dobra robotę w Oktagonie wykonał za niego na UFC 156 Antonio Silva.

Bigfoot pokazał Overeemowi, gdzie jest jego miejsce w szyku - powiedział Brazylijczyk. - Nie czuję już potrzeby stoczenia z nim pojedynku. Jeśli jednak UFC zażąda ode mnie, bym przyjął to wyzwanie, to oczywiście je podejmę. I będę gotowy na sto procent. Nie lubię jednak gości, którzy nie wierzą w siebie, trenują byle jak i nie traktują tego co robią z odpowiednia powagą. Chcą jedynie zwrócić na siebie uwagę. I dlatego ciągle tylko szumią i szumią – wyjaśnił co sądzi o Overeemie Dos Santos.

KYCZ

Opublikowano: 2013-06-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również