Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 69 w Berlinie. Jędrzejczyk vs. Penne w walce wieczoru!

ufc-fight-night-69-w-berlinie-jedrzejczyk-vs-penne-w-walce-wieczoru

Alexander Gustafsson, z powodu kontuzji, wypadł z walki wieczoru berlińskiej UFC Fight Night 69 i nie zobaczymy go podczas niemieckiej gali w boju z Gloverem Teixeirą. To zła wiadomość.

Ale jest i druga, znakomita. Co prawda nie wolno cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia, jednak brak Szweda zmusił UFC do zmiany main eventu. Ten nowy jest wręcz wymarzonym dla nas wszystkich. W Berlinie, 20 czerwca 2015, do pierwszej obrony tytułu wywalczonego niedawno w konfrontacji z Carla Esparzą stanie Joanna Jędrzejczyk (9-0 MMA, 3-0 UFC). Rywalką Polki będzie Jessica Penne (12-3 MMA, 1-0 UFC). W ten sposób po raz pierwszy w historii bój o najważniejsze trofeum w MMA na świecie odbędzie się w Europie.

Przypomnijmy, że nasza mistrzyni zawojowała największą organizację MMA na świecie oraz zdobyła uznanie milionów fanów nie tylko w Polsce dzięki trzem imponującym zwycięstwom i wywalczeniu pierwszego w historii dla naszego kraju mistrzostwa Ultimate Fighting Championship po bezdyskusyjnym triumfie nad całkowicie zdominowaną i ostatecznie znokautowaną Esparzą.

Rywalką Joanny będzie w Berlinie była posiadaczka tytułu wagi atomowej Invicta FC, uczestniczka TUF z 2014 roku, Jessica Penne, która w UFC wygrała jak dotąd jedną walkę, w grudniu ubiegłego roku, z Randą Markos. Teraz Amerykanka przymierza się do odebrania pasa nasza wojowniczce. My osobiście mamy poważne wątpliwości, czy jej się to uda.

Bilety na berlińska galę będą dostępne dla wszystkich od 8 maja, 6 i 7 maja zostanie uruchomiona ich przedsprzedaż dla członków UFC Fight Club oraz dla subskrynentów newslettera UFC.

JAM/oficjalna informacja UFC

Opublikowano: 2015-05-01

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również