Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC Fight Night 69. Stipe Miocic gościem specjalnym gali w Berlinie

ufc-fight-night-69-stipe-miocic-gosciem-specjalnym-gali-w-berlinie

Na niecałe dwa tygodnie przed powrotem UFC do Niemiec z galą UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne największa organizacji MMA na świecie ogłosiła, że jednym z gości specjalnych niemieckiej imprezy będzie Stipe Miocic (13-2 MMA, 7-2 UFC).

Miocic, numer trzy rankingu UFC w wadze ciężkiej, w mininych latach odnosił zwycięstwa nad czołowymi przedstawicielami królewskiej kategorii wagowej. 32-letni wojownik pokonał ostatnio m.in. Roya “Big Country” Nelsona, Gabriela “Napao” Gonzagę czy Fabio Maldonado.

W ubiegłym miesiącu urodzony w Ohio zawodnik zwyciężył przez TKO z Markiem “Super Samoan” Huntem, ustanawiając nowy rekord UFC w liczbie wyprowadzonych ciosów w jednej walce. Ta wygrana spowodowała, że Miocic jest blisko potyczki o mistrzowski tytuł.

Miocic pojawi się w stolicy Niemiec jako gość specjalny, co pozwoli mu na spotkanie z fanami oraz mediami. Razem z Miociciem na gali będzie obecny Alexander “The Mauler” Gustafsson, który tydzień temu został zapowiedziany jako kolejny pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze półciężkiej i walki z Danielem Cormierem.

UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne odbędzie się w sobotę, 20 czerwca w hali o2 world w Berlinie. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek dwóch najbardziej utalentowanych zawodniczek w swojej kategorii wagowej, czyli mistrzynię dywizji słomkowej Joannę Jędrzejczyk (9-0 MMA, 3-0 UFC), która w obronie pasa zmierzy się z numerem trzy rankingu, Jessicą Penne (12-3 MMA, 1-0 UFC). Będzie to pierwsza w historii walka o pas kobiet, która odbędzie się w Europie.

Ostatnie bilety na galę UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne, w cenach €150, €125, €95, €70, €50, €40, mozna kupować na stronie www.o2world-berlin.de/events/detail/ufc-fight-night-berlin-1.

JAM/oficjalna infromacja UFC

Opublikowano: 2015-06-08

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również