Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC. Dlaczego Holly Holm nie chciała walki z Cris Cyborg

ufc-dlaczego-holly-holm-nie-chciala-walki-z-cris-cyborg

Cris Cyborg w UFC - to świetna wiadomość dla wszystkich fanów MMA. Co by bowiem nie mówić Brazylijka, która dla wielu jest najlepszą zawodniczką mieszanych sztuk walki na świecie, będzie mogła wreszcie sprawdzić i zweryfikowac swe umiejętności w rywalizacji z wojowniczkami, które rządzą i dzielą w największej organizacji MMA na świecie.

Cyborg nie raz i nie dwa prowokowała oraz wyzywała na pojedynek Rondę Rousey, a jej pojedynki z Mieshą Tate, Cat Zingano czy Holly Holm już teraz zapowiadają się bardzo ekscytująco.

No właśnie, czy wspomniane boje są faktycznie realne, czy też część z nich pozostanie w sferze zapowiedzi? Dana White wyznał ostatnio, że przed debiutem Cristiane Justino na UFC 198 propozycje stoczenia z nią walki złożono wszystkim gwiazdom UFC. I żadna z nich nie przystała na ofertę. Dlatego Cyborg zawalczy ostatecznie w rodzinnej Brazylii z Leslie Smith.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą...

Była mistrzyni Holly Holm zareagowała na zaczepkę szefa UFC na łamach "The Albuquerque Journal", gdzie opowiedziała dlaczego nie zdecydowała się stanąć w szranki z brazylijską wojowniczką.

Otóż, jak wyznała Holm, jej podstawowym celem jest teraz stoczenie rewanżu z Tate, tudzież kolejna w najbliższym czasie walka o pas. Dlatego nie ma zamiaru podejmować wyzwań, które mogą pokrzyżować te plany.

Pochodząca z Albuquerque zawodniczka - jak sama twierdzi, a wspiera ją w tym przekonaniu menedżer Lenny Fresquez - musi być bardzo ostrożna, ponieważ nie wolno jej zmarnować kolejnej szansy zostania mistrzynią. Dlatego jedyne rywalki, jakie wchodzą teraz według Holm w grę, to Miesha Tate lub Ronda Rousey. Nikt inny.

I stąd brak zgody na potyczkę z Cris Cyborg na UFC 198.

JAM

Opublikowano: 2016-04-01

Komentarze

av

Bo nie ma pasa i tyle. :)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również