Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 212. Szybka porażka Karoliny Kowalkiewicz. WIDEO

ufc-212-szybka-porazka-karoliny-kowalkiewicz-wideo

Dobry początek, błąd Polki i szybkie zakończenie - tak wyglądał druga co do ważności potyczka UFC 212, w której walcząca przed własną publicznością Claudia Gadelha zmierzyła się z naszą Karoliną Kowalkiewicz.

Pojedynek, niestety, nie trwał zbyt długo. Mimo tego że polska wojowniczka nieźle prezentował się w pierwszych kilkudziesięciu sekundach i mimo że była bardzo skoncentrowana oraz skuteczna w stójce, w połowie pierwszej rundy pozwoliła na przeniesienie rywalizacji do parteru. A niedługo potem oddała Brazylijce plecy.

I to był początek końca pojedynku. Gadelha (15-2 MMA, 4-2 UFC) - jak zwykle imponująca siłą oraz determinacją - błyskawicznie zabrała się za zakładanie Kowalkiewicz (10-2 MMA, 3-2 UFC) duszenia. Polka, choć z ogromnym zaangażowaniem starała się przeszkodzić przeciwniczce w jej działaniach, nie uniknęła najgorszego. Musiała odklepać. Była to pierwsza w karierze poniesiona przed czasem (a ogółem druga w dziejach i druga z rzędu) porażka naszej reprezentantki w zawodowym MMA.

W ten sposób, w konfrontacji dwóch byłych pretendentek do mistrzowskiego tytułu, lepsza okazała się ta, która już dwukrotnie miała okazję mierzyć się z niepokonaną mistrzynią Joanną Jędrzejczyk (14-0 MMA, 8-0 UFC).

I teraz prawdopodobnie dostanie kolejna taką szansę. W październiku w Polsce?

A na koniec dodajmy, że Gadelha za swoje zwycięstwo została nagrodzona przez UFC tradycyjnym bonusem w wysokości 50 tys. dolarów.

Gadelha po walce z Kowalkiewicz:

Opublikowano: 2017-06-04

Komentarze

av

A juz witała się z gąska 'czyli joasia' juz dzieliła skórę na niedzwiedziu. Mniej planów więcej treningów. A efekty same przyjdą. Do Mirka na treningi czasem Karolina wpadni, i będzie ok.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również