Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 199. Bisping znokautował Rockholda i odebrał mu tytuł. WIDEO

ufc-199-bisping-znokautowal-rockholda-i-odebral-mu-tytul-wideo

Choć Michael Bisping nie był faworytem pojedynku z Luke'em Rockholdem, nikt też nie sugerował że Anglik przez przypadek został pretendentem do mistrzowskiego tytułu. Jednak to, co stało się w klatce, mocno zaskoczyło - a może nawet zaszokowało - wszystkich.

Bisping to krzykacz, wszyscy to wiedzieli, ale że aż tak wytrawny z niego strateg nie sądził chyba nikt. Oczywiście, angielski wojownik wygrał niedawno z Andersonem Silvą, jednak temu zwycięstwu towarzyszyło przy okazji wiele kontrowersji. Teraz nie było ich wcale.

Bisping ropoczął pojedynek bardzo rozważanie, niezwykle skupiony. Rockhold swoim zachowaniem sugerował natomiast pewność siebie oraz duży luz i to go zgubiło. Gdy nonszalancko ruszył do kolejnego ataku lekko opuszczając przy okazji gardę, Bisping zrobił unik i wystrzelił po zejściu potężnym lewym sierpowym.

Mistrz się zachwiał, a pretendent ruszył na niego z impetem. Jeszcze stojąc Amerykanin zarobił kolejny lewy sierp, a gdy siedział już oszołomiony, oparty plecami o siatkę, został potraktowany kolejnymi lewymi i prawymi.

Bisping nowym mistrzem UFC w wadze średniej! Po dziesięciu latach w największej organizacji MMA na świecie mający swego czasu kłopoty z okiem wojownik osiągnął wymarzony cel. To także trochę nasz sukces, "The Count" ma przecież polskie korzenie.

Opublikowano: 2016-06-05

Komentarze

av

Konkretnie Mike mu przyjebal:)i teraz Krzysiek Jotko powinien dostać szansę na walkę o pas.Wtedy się okaże czy mamy szansę mieć Mistrza,bo Mistrzyni jest...

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również