Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 188: Velasquez vs. Werdum na żywo na Extreme Sports Channel

ufc-188-velasquez-vs-werdum-na-zywo-na-extreme-sports-channel

W nocy z 13 na 14 czerwca 2015 roku o 4:00 Extreme Sports Channel zaprasza na UFC 188 i walkę Velasquez vs. Werdum. Transmisja na żywo wyłącznie na tym kanale. A już 20 czerwca długo oczekiwana walka Jędrzejczyk vs. Penne!

Velasquez i Werdum będą walczyć o mistrzostwo w wadze ciężkiej w Mexico City. W starciu dwóch championów zwycięzcą może być tylko jeden! W Arena Ciudad de México zobaczymy również walki: Gilbert Melendez vs. Eddie Alvarez, Kelvin Gastelum vs. Nate Marquardt i Yair Rodríguez vs. Charles Rosa.

Velasquez profesjonalny debiut w MMA zanotował w 2006 roku, zaś dwa lata później podpisał kontrakt z UFC. Fabricio Werdum jest w UFC od roku 2007 – karierę rozpoczął na UFC 70: Nations Collide. Ostatnio po zwycięstwie nad Markiem Huntem zdobył tymczasowy tytuł i teraz będzie miał szansę go obronić.

Gale UFC na Extreme Sports Channel będzie można oglądać na żywo przez najbliższych kilka lat. To prawdziwa gratka dla wielbicieli wydarzeń organizowanych przez federację Ultimate Fighting Championship – przez pewien czas w Polsce mogli oni śledzić gale na żywo jedynie w systemie PPV. Teraz fani mieszanych sztuk walki będą mogli obejrzeć ponad 40 transmisji gal UFC na żywo na ESC oraz sięgnąć do bogatego archiwum UFC.

W nocy z 13 na 14 czerwca 2015 roku o 4:00 ESC zaprasza UFC 188 Velasquez vs. Werdum. Powtórki: 14 i 15 czerwca o 21:00 oraz 19 czerwca o 22:00.

20 czerwca Extreme Sports Channel zaprasza na transmisję walki Joanny Jędrzejczyk przeciw Jessice Penne. Polka będzie bronić pasa mistrzyni w wadze słomkowej.

Oficjalna informacja Extreme Sports Channel

Opublikowano: 2015-06-11

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również