Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC 171. Wszystko o walce Hendricks. vs Lawler. WIDEO

ufc-171-wszystko-o-walce-hendricks-vs-lawler-wideo

Johny Hendricks (15-2 MMA, 10-2 UFC) i Robbie Lawler (22-9 MMA, 7-3 UFC) już na UFC 171, 15 marca 2014 w Dallas, staną do boju o mistrzowski tytył UFC wagi półśredniej należący dotąd do Georgesa St-Pierre'a, który w grudniu ubiegłego roku postanowił zawiesić sportową karierę i udac sie na urlop.

Hendricks - przypomnijmy - był właśnie tym ostatnim przeciwnikiem GSP, który napsuł mu tyle krwi i którego wielu obserwatorów - niesłusznie jednak - uznała za formalnego zwycięzcę boju z kanadyjskim sportowcem nr 1.

Teraz dla Hendricksa, bardzo szybko pojawiła się kolejna okazja, by zdobyć upragnione tofeum.

Nie będzie to jednak takie proste. Jego rywal bowiem jest bowiem tak samo zmotywowany, jak "Bigg Rigg".

Robbie Lawler wrócił do UFC w 2012 roku, po ośmiu latach nieobecności. Odniósł od tamtej pory trzy zwycięstwa (pokonał Josha Koschecka, Bobby'ego Voelkera oraz Rory'ego MacDonalda) i otrzymał szansę walki o mistrzowski pas.

Lawler pożegnał się z Ultimate Fighting Championship po porażce z Evanem Tannerem na UFC 50. Potem walczył m.in. dla Icon Sport i EliteXC, by w 2009 roku wylądować w Strikeforce.

Jako zawodnik tej organizacji trzy pojedynki wygrał i pięć  przegrał. Lepsi od niego byli Jake Shields, Renato "Babalu" Sobral, Ronaldo "Jacare" Souza, Tim Kennedy and Lorenz Larkin.

Nie oznacza to jednak, że "Ruthless" nie radził sobie zupełnie w nowej rzeczywistości. Zwycięstwa odnosił bowiem w bardzo spektakularny sposób, nokautując już w pierwszej rundzieniedawnego rywala Mameda Khalidova, czyli Melvina Manhoefa, a także Matta Lindlanda i Adlana Amagova.

Czy poradzi sobie także z niezwykle silnym, dysponującym potężnym uderzeniem Hendricksem? Zdania na ten temat są podzielone.

WOJ

Robbie Lawler trenuje, cz. 1:

Robbie Lawler trenuje, cz. 2:

Tak nokautuje Robbie Lawler:

Zapowiedź walki Hendricks vs. Lawler

Zapowiedź walki Hendricks vs. Lawler nr 2:

Opublikowano: 2014-03-11

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również