Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Trener Mameda Szymon Bońkowski pisze bloga z Las Vegas, cz. 2

trener-mameda-szymon-bonkowski-pisze-bloga-z-las-vegas-cz-2

Na stronie Arrachionu Olsztyn pojawiła się druga część ciekawego blogu pisanego przez trenera tego klubu Szymona Bońkowskiego z obozu treningowego w Las Vegas (razem z Bońkowskim są tam Aslambek Saidov i Karol Celiński):

Za nami weekend oraz poniedziałkowe treningi. W sobotę rano w Akademii Roberta Drysdale'a zrobiliśmy bardzo fajny trening zapasów pod MMA. Jesteśmy mocno zadowoleni z tego treningu tym bardziej, że miał on charakter praktycznie indywidualny. Oprócz naszej trójki w zajęciach uczestniczył tylko Robert Drysdale, który cały trening robił z Karolem w parze, a zajęcia prowadził trener zapasów z którym współpracuje Robert.

Wieczorem w sobotę niestety nie było zajęć w żadnej Akademii więc wykorzystaliśmy ten czas na trening biegowy. Niedziela również była wolna od treningu więc wykorzystaliśmy ją na wycieczkę do Tamy Hoovera oraz zwiedzanie Las Vegas.
Poniedziałek zaczęliśmy od treningu w Drysdale Jiu-Jitsu, który składał się z technik parterowych oraz walk zadaniowych w trójkach.

Wieczór to pierwsze zajęcia w Extreme Couture. Na samym wstępie powala widok sali treningowej gdzie odbywają się zajęcia. Dwa octagony, dwa ringi bokserskie, duża mata ogrodzona również siatką, do tego sala do ćwiczeń siłowych, sala do rehabilitacji... Po prostu szok. Takie miejsca to na pewno jeden z powodów dlaczego MMA w USA jest na takim poziomie.

Cały blog TUTAJ, na stronie mmaolsztyn.pl

TUTAJ część pierwsza bloga.

Fot.: mmaolsztyn.pl

Opublikowano: 2012-06-26

Komentarze

av

O ROY SEFO PO SROTKU??

av

To chyba jest "sugar foot" w środku. Może ktoś potwierdzić?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również