Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Ruszyła sprzedaż biletów na galę Celtic Gladiator 11 w Krakowie

ruszyla-sprzedaz-biletow-na-gale-celtic-gladiator-11-w-krakowie

Wystartowała sprzedaż biletów na polską edycję Celtic Gladiator – gali MMA, K-1 i Sanda, która odbędzie się 26 listopada 2016, w hali TS „Wisła” w Krakowie.

Sprzedaż prowadzi renomowana sieć KupBilet.pl, która od 2003 roku zajmuje się dystrybucją biletów na różne wydarzenia. Firma posiada sieć ponad 700 punktów sprzedaży takich jak Empik, STS i inne kanały.

Federacja Celtic Gladiator powstała w Irlandii i od lat organizuje gale MMA. W jej szeregach walczyli najlepsi zawodnicy tej formuły, jak osławiony mistrz UFC Conor McGregor, który w 2011 roku pokonał aktualnego mistrza KSW Artura „Kornika” Sowińskiego, a pojedynek przeszedł do historii światowego MMA.

Polacy często gościli na arenach Celtic Gladiator, ale tym razem po raz pierwszy impreza trafi do Polski i polscy zawodnicy nadawać będą ton wydarzeniom. Należeć będą do nich były mistrz KSW Krzysztof Kułak, aktualny mistrz FEN Tomasz Sarara, mistrz Polski Sanda Karol Bromblik, mistrz Polski K-1 Piotr Sokół czy świetna zawodniczka MMA Weronika Zygmunt, a także wielu innych, którzy zmierzą się z europejską czołówką MMA i K-1. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie skierowane do wszystkich fanów Sztuk Walki.

Już dzisiaj zapraszamy do zakupu biletów dostępnych w przedsprzedaży na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0070

Oficjalna infromacji organizacji Celtic Gladiator

Opublikowano: 2016-10-26

Komentarze

av

Weronika Zygmunt (3-2) do KSW powinna trafić

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również