Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Rizin 4. Rena Kubota przeciwniczką Hanny Gujwan w Saitamie

rizin-4-rena-kubota-przeciwniczka-hanny-gujwan-w-saitamie

Hanna Gujwan, która swoje ostatnie walki toczyła w trakcie widowisk tworzonych przez Ladies Fight Night, będzie reprezentowała tę federację podczas gali Rizin 4 zaplanowanej na 31 grudnia 2016 w Saitamie. Na rywalkę Polki wyznaczono Japonkę Renę.

Hanna "Tyson" Gujwan (1-0 MMA) jest utalentowaną zawodniczką, która od niedawna toczy zawodowe walki. Mimo młodego wieku (ma 24 lata) posiada liczne trofea w K-1 oraz Muay-Thai, m.in. mistrzostwo Polski i wicemistrzostwo świata. Jest dwukrotną zdobywczynią Pucharu Świata WKF w K-1.

Polka trzykrotnie walczyła na galach LFN, a dwa ostatnie pojedynki - i to zwycięskie - stoczyła w zawodowym MMA i K-1. W swoim debiucie w mieszanych sztukach walki Gujwan pokonała przez duszenie zza pleców Dianę Tapalaj.

Teraz, jako reprezentantka prężnie rozwijającej się polskiej kobiecej organizacji Ladies Fight Night, zawalczy w Japonii.

I zmierzy się - w pojedynku w formule MMA - z Reną Kubotą (2-0 MMA). Japonka ma na koncie dwa zakończone zwycięstwami występy w mieszanych sztukach walki na galach Rizin.

25-letnia Japonka zadebiutowała w MMA w grudniu 2015, kiedy to poddała latająca balachą Włoszkę Jleanę Valentino. We wrześniu tego roku Rena, gilotyną, zmusiła do odklepania walki swoja rodaczkę, 42-letnią Miyu Yamamoto.

Wcześniej Rena z powodzeniem rywalizowała w K-1, odnosząc w tej formule 25 zwycięstw (6 przez TKO/KO), a także zalicząjąc 5 porażek (w tym ze znaną z UFC Jessiką Penne) i 1 remis.

JAM

Opublikowano: 2016-12-15

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również