Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Polska vs. Australia na gali Celtic Gladiator w Krakowie

polska-vs-australia-na-gali-celtic-gladiator-w-krakowie

karcie walk gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie, która odbędzie się już 26 listopada, zagości kolejny międzynarodowy pojedynek w formule K-1. Stoczą go Marcin Stopka z Fight House Nowy Sącz i Australijczyk Luke Bampton reprezentujący klub Rikers Gym z Adelaidy. Ciekawie zapowiadająca się walka odbędzie się w kategorii półśredniej do 67 kg.

Australijczyk - bardzo twardy wojownik - nie pierwszy raz gości w naszym kraju. Ma 25 lat oraz pięć wygranych zawodowych pojedynków za sobą, w tym także z polskimi zawodnikami.

Bampton przyleciał specjalnie na tę walkę już dwa tygodnie wcześniej i kolejny raz czekając na nią trenuje w gościnnych progach klubu TS Wisła, gdzie zajęcia prowadzi Tomasz Sarara. To na pewno będzie dla niego wielkie wsparcie, podobnie jak doping kibiców Wisły, którzy traktują go jak swojego.

Marcin Stopka to podopieczny trenera Rafała Dudka, jednego z najlepszych polskich zawodników formuły K-1 i pod jego okiem rozwija swoją karierę. 24-letni wojownik odniósł już sporo sukcesów amatorskich, które chce przełożyć na profesjonalną karierę. Stopka mimo niewielkiego stażu zawodowego zdołał już zmierzyć się z najlepszym polskim zawodnikiem wagi półśredniej, Jarosławem Daschke. Stoczył z nim doskonały pojedynek, przez wielu uznany za najlepszy na gali, na jakiej się odbył. To pokazało, iż Stopka mierzy wysoko i chce zaznaczyć swoją obecność w Polsce w tej kategorii. Ewentualna wygrana z Australijczykiem byłaby mocnym akcentem w karierze Marcina Stopki.

Bilety dostępne w sieci www.kupbilet.pl.

Oficjalna informacja Celtic Gladiator

Opublikowano: 2016-11-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również