Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 63/AFC 8. Piotr Olszynka zawalczy w Łobzie z Dawidem Żywicą

plmma-63-afc-8-piotr-olszynka-zawalczy-w-lobzie-z-dawidem-zywica

Dawid Żywica (6-5-1 MMA, 0-0 PLMMA) to kolejne znaczące wzmocnienie najbliższej gali Profesjonalnej Ligi MMA, która odbędzie się 27 lutego 2016. Reprezentant Berserker's Team zawalczy w Łobzie o tytuł mistrza wagi koguciej z Piotrem Olszynką (5-3-1 MMA, 1-0 PLMMA, na zdjęciu). Wcześniejsze plany zestawienia Olszynki ze Sławomirem Szczepańskim stały się ostatecznie nieaktualne.

Żywica to jeden z wyróżniających sie polskich wojowników w kategorii do 61 kg. Reprezentant Veto Team Bielsko-Biała/Berserkers Team Szczecin ma za sobą pojedynki ze znanymi przedstawicielami wagi piórkowej z naszego kraju, jak (dwukrotnie) Sebastian Grabarek, Krzysztof Klaczek czy Sebastian Milczarek.

Żywica po raz ostatni walczył 23 października w Kołobrzegu, na MMA Fight Night IV w Kołczewie, podczas której już w pierwszej rundzie poddał Vitaliya Kazakova.

Piotr Olszynka natomiast wywalczył tytuł w Bytomiu, podczas Wielkiego Finału PLMMA w grudniu 2015. Olszynka pokonał wówczas mocnego stójkowicza Mateusza Rajewskiego.

Wcześniej czempionem był Dawid Pasternak, jednak w związku z porażką właśnie z Olszynką na zupełnie innej gali inne federacji tytuł PLMMA został mu odebrany, a Olszynka otrzymał szansę jego wywalczenia. I tę szansę wykorzystał.

Czy podopieczny Tomasza Brondera wykorzysta swoją szansę także w Łobzie? Przekonamy się o tym już 27 lutego 2016, podczas PLMMA 63/AFC 8.

TUTAJ rozpiska gali.

TUBA

Opublikowano: 2016-01-12

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również