Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 31 EXTRA. Zapowiedź gali i oficjalny plakat. WIDEO

plmma-31-extra-zapowiedz-gali-i-oficjalny-plakat-wideo

Podczas kwietniowej PLMMA 31 EXTRA w Koszalinie będziemy świadkami kilku bardzo ciekawych pojedynków, w tym dwa z udziałem zawodników "po przejściach" na PLMMA.

Podczas tej właśnie edycji Profesjonalnej Ligi w akcji po raz kolejny zobaczymy bowiem Józefa Warchoła (1-1 MMA), Antoniego Chmielewskiego (25-11 MMA) i Michała Gutowskiego (8-5, 1 NC MMA).

Warchoł - przypomnijmy - legenda polskich sportów walki, przegrał niedawno na PLMMA 26, w swoim drugim występie w mieszanych sztukach walki z Januszem Dylewskim (1-8 MMA). Teraz wraca, by w rodzinnym Koszalinie znów odnieść zwycięstwo w klatce.

Chmielewski, podczas tej samej Profesjonalnej Ligi co Warchoł, 28 grudnia 2013 w Legionowie, w swoim debiutanckim boju dla PLMMA, poległ z Bartoszem Fabińskim (7-1 MMA). Fabiński, w pierwszej rundzie, łokciami w parterze, tak rozbił Chmielewskiego, że ten nie został dopuszczony do kontynuowania boju.

Natomiast Michał Gutowski, mistrz PLMMA w kategorii półciężkiej, po trzech kolejnych porażkach w 2013 roku był bliski zakończenia kariery. Po dwóch kolejnych zwycięstwach i wywalczeniu tytułu Profesjonalnej Ligi reprezentant Okniński MMA Szczecin dużo optymistyczniej patrzy w swoją przyszłość.

Rywalem "Gutka" w Koszalinie ma być Martin Zawada (25-13-1 MMA), który występował kilka lat temu na galach KSW. Udało mu się wtedy wygrać z Łukaszem Jurkowskim, Krzysztofem Kułakiem i Igorem Kołacinem, zaliczył też porażki z Antonio Mendesem, Mamedem Khalidovem i Janem Błachowiczem.

Zawada przegrał swoje dwa ostatnie pojedynki, w tym walkę z Krzysztofem Jotką (14-0 MMA), dzięki czemu Polak - we wrześniu 2012 - wygrał turniej w wadze średniej podczas gali Fight Night w Marseburgu.

Poza wspomnianymi wojownikami na gali nr 31 wystąpić ma również Mateusz Rajewski (1-0 MMA), który walczył, podobnie jak Warchoł i Chmielewski, w grudniu ubiegłego roku w Legionowie. Rajewski w bardzo efektowny sposób, ratując się przed balachą, pokonał ostatecznie Mikołaja Kałudę (0-1 MMA) ciosami w parterze, dzięki czemu wywalczył mistrzowski tytuł w kat. koguciej.

Rywalem Rajewskiego będzie Dawid Pasternak (3-0 MMA).

TUTAJ rozpiska gali. Warto zwrócić uwagę, że również w Koszalinie do klatki powróci także Adam Okniński, który po raz ostatni walczył na PLMMA w Białymstoku, w październiku ubiegłego roku. Oknińskiego pokonał wtedy w walce wieczoru Łukasz Klinger.

Grafika: Paweł Paulnajman Najmowicz

A to przypomnienie wywiaduz Józefem Warchołem przed PLMMA 31 EXTRA:

Opublikowano: 2014-02-12

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również