Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 14 EXTRA. Marcin Ochtabiński: lepiej być nie mogło. WIDEO

plmma-14-extra-marcin-ochtabinski-lepiej-byc-nie-moglo-wideo

Marcin Ochtabiński (1-1 MMA) w bardzo efektowny sposób, po 42 sekundach walki, pokonał na Profesjonalnej Lidze MMA 14 EXTRA w Legionowie Mateusza Czarnowskiego. W jaki sposób do tego doszło i dlaczego od jego pierwszego pojedynku, o którym wolałby zapomnieć, minęło dość dużo czasu reprezentant Okniński MMA opowiada w rozmowie z portalem MMAnia.pl.

TUTAJ wyniki i relacja z gali.

Wideo i montaż: Jacek Karczewski (MMAnia.pl)

Opublikowano: 2013-04-20

Komentarze

av

Redakcjo usuniecie wpis ?

av

Gratulacje!!!!! Super walka, super emocje czekamy na wiecej :-)

av

Solennie i bezwzględnie obiecujemy: zbyt wiele otrzymaliśmy próśb, a nawet żądań, abyśmy wywalali wszelkie głupoty i wulgaryzmy, że nie pozostaje nam nic innego jak wprowadzić nam ten postulat w życie. Wszelkie tego rodzaju wpisy kasujemy. I niebawem wprowadzamy - też na życzenie - konieczność logowania w celu dodania komentarza.
Pozdrowienia

av

Walka rewelacyjna! emocje niesamowite - oby więcej takich walk, tak efektownych! gratulacje!

av

hhhmmmm... skoro wiesz że to taka przyjemność, to widać niejednego huja w dupie miałeś buahaha- widać że doświadczony z ciebie gość :)

av

Debili nie sieja niestety sami rosną!!! Szkoda słów ...gratuluje świetnej walki, super gala, wielkie emocje super zabawa, oby więcej takich sukcesów!!!

av

PDzięki za tak fajną galę w Legionowie:-) zastanawiam sie tylko nad brakiem reakcji administratora strony na te wulgarne wpisy??? Można kogoś nie lubić, wiem że to forum jest publiczne i każdy może zrobić wpis ale strona ma chyba administratora? A wszystko ma swoje granice dobrego smaku!!!jeżeli mają to być profesjonalne gale to trzeba równie profesjonalnie traktować oficjalną stronę i eliminować takie wulgarne wpisy.pozdrawiam i proponuje przemyśleć większą kontrolę nad stroną...a Panu Marcinowi oczywiście gratuluję, od piątku jestem jego wielkim kibicem:-)

av

No, tak, niby tak, ale czy to wyjasnienie tego terminu jest prawdziwe? http://pl.wikipedia.org/wiki/Reklama_spo%C5%82eczna Jak do tego nawiazesz?

av

Tego Pana nie powinni pokazywac publicznie,to zwykly bandyta!!!! Jego miejsce jest w ciupie

av

Jebać Marcina Ochtabińskiego rozjebunde z Nowiaka. Cały Prószków niech pamięta żeby jebać konfidenta. Walka otwarcia - Jebać!!! Huj ci w dupę nygusie.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również