Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Only1 powraca. Widawski, Simonides i Chojnoska w karcie walk

only1-powraca-widawski-simonides-i-chojnoska-w-karcie-walk

Pod koniec lata w wielkim stylu na polską scenę Sportów Walki powróci Gala Only1, która odbędzie 31 sierpnia w Ustroniu na Śląsku. Poprzednie dwie edycje, były niezwykle udane i trzecie wydarzenie jest naturalną konsekwencją gal w ubiegłych latach.

W trakcie imprezy przewidziane są przede wszystkim pojedynki w formułach Sanda, K-1, MMA i jedna z dwóch walk wieczoru na pełnych zasadach Muay Thai. III Gala Walk Zawodowych Only1 w ustrońskim Amfiteatrze połączona będzie z cyklem "Z Pekinu do Ustronia, czyli ustroński dzień Kultur Wschodu", co dodatkowo uświetni to wydarzenie.

Zawodowe walki będą zwieńczeniem całego dnia wydarzeń i warto już dziś zarezerwować czas na ten wieczór. Dla fanów najważniejsze są pojedynki i tu na pewno nie będą rozczarowani. Organizator Mirosław Barszowski, przewidział bardzo mocną kartę walk opartą na zawodnikach takich krajów jak Rosja, Białoruś, Ukraina, Gruzja, Kazachstan, Turcja, Armenia, Czechy, Tajlandia oraz oczywiście Polska.

Wspomniane dwie walki wieczoru to prawdziwe perełki dla sympatyków SW. Będzie to połączenie doświadczenia i sukcesów z młodością i ogromnymi perspektywami na przyszłość. Właśnie ten ostatni element pojawi się przy kończącej galę walce Kamila Widawskiego z Białorusinem Andreiem Mikulichem o pas zawodowego mistrza Europy Sanda Only1 w kategorii półśredniej, honorowaną przez organizację International Wushu Sanda Federation z Hong Kongu.

Nie mniejszą rangę będzie miała walka na pełnych zasadach boksu tajskiego Polaka, Rafała Simonidesa i tajskiego mistrza Parunhata. Pojedynek w wadze lekkiej do 60 kg. będzie straciem o pas Mistrza Świata WMC.

Nie zabraknie na gali także pojedynków w tak lubianej formule K-1 i tu zmierzą się znana z występów w Kickboxingu i Sanda, Marta Chojnoska oraz Czeszka Alena Hola. Obie panie będą toczyć kolejny rewanż ze sobą, bowiem nie jest to ich pierwszy pojedynek. Obie też wystąpiły już na gali Only1, dając świetne walki.

Chojnoska to także zawodniczka MMA, walcząca niedawno na gali KSW 23, a Hola jest jedną z najbardziej utytułowanych czeskich zawodniczek kickboxingu. To tylko przedsmak tego co będzie się działo w Ustroniu.

Galę uświetnią także pojedynki młodziutkich zawodników, a karta walk nie jest jeszcze zamknięta.

Oficjlana informacja organizatorów

Opublikowano: 2013-06-12

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również