Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Nowe rozdania w rozpisce PLMMA 73: Siwkowski rywalem Horwicha

nowe-rozdania-w-rozpisce-plmma-73-siwkowski-rywalem-horwicha

Piotr Siwkowski (na zdjęciu) rywalem Matta Horwicha, Łukasz Klinger w walce o pas - oto najświeższe aktualizacje dotyczące ropziski PLMMA 73, która 20 maja 2017 odbędzie się w Ciechanowie.

Klinger miał pierwotnie zmierzyć się podczas majowej gali z Wojtkiem Orłowskim. Ostatecznie jednak plany się zmieniły i z Klingerem zawalczy mistrz wagi półciężkiej Kevin Wiwatowski.

Trenującego i mieszkającego w Anglii, ale pochodzącego z Przemyśla Klingera (7-4 MMA) mieliśmy okazję trzykrotnie oglądać podczas polskich gal MMA.

Swój pierwszy, polski występ 32-letni wojownik zaliczył w październiku 2013 roku, na PLMMA 23 w Białymstoku. Mimo kłopotów na samym początku pojedynku, Klinger przetrwał huraganowy atak Adama Oknińskiego i ostatecznie, w walce wieczoru białostockiego widowiska, pokonał Oknińskiego juniora przez TKO w 27 sekundzie drugiej rundy.

Kolejny przyjazd do naszego kraju nie był już tak udany dla reprezentanta Blood, Sweet & Tears MMA. Podczas gali PROMMAC 1 w 2014 roku we Wrocławiu już w pierwszej rundzie znokautował Klingera próbujący ostatnio swoich sił w KSW Tomasz Kondraciuk.

Natomiast na TFL 10 Klingera pokonał w listopadzie ubiegłego roku w Lublinie Michał Oleksiejczuk.

Nie zmienia to jednak faktu, że pochodzący z Polski 33-letni wojownik jest utalentowanym, nieobliczalnym i zawsze groźnym rywalem, także dla najlepszych reprezentantów MMA na świecie. I dlatego w lipcu ubiegłego roku został zaproszony przez organizację Bellator do stoczenia potyczki ze znanym m.in. z UFC i KSW Francisem Carmontem.

Siwkowski (3-2 MMA, 1-1 PLMMA) natomiast, najbliżsy przeciwnik Matta Horwicha, ma na koncie dwie walki w PLMMA. Najpierw, w październiku 2014 na gali nr 42 w Brodnicy, zawodnik z Ostródy przegrał z Majkelem Pawłowskim. Niedługo potem, w marcu 2015, "Siwy" znokautował w pierwszej rundzie Krzysztofa Konczalskiego.

TUBA

TUTAJ najświeższa rozpiska PLMMA 73.

Opublikowano: 2017-04-16

Komentarze

av

Horwich ma ładnie odbudowywany rekord

av

Co z ORŁOWSKIM?

av

Orłowski poszedł na spacer z pieskami

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również