Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Nastula Cup/PLMMA w maju w Łomiankach - w ringu, na zasadach PRIDE

nastula-cup-plmma-w-maju-w-lomiankach-w-ringu-na-zasadach-pride

Paweł Nastula to jedna z najbardziej znaczących postaci w historii polskich sportów walki, mistrz olimpijski w judo i jedyny reprezentant naszego kraju, który brał udział w galach PRIDE.

Oczywiście legendarna organizacja już nie przygotowuje kolejnych wielikich imprez, jednak jej były szef Nobuyuki Sakakibara postanowił niedawno wskrzesić ducha tamtej rywalizacji i powołał do życia federację Rizin FF, która - nie tylko z racji ściągnięcia na gwiazdę nr 1 Fedora Emelianenkę - mocno nawiązuje swoim charakterem do klimatu PRIDE.

Powrót do japońskiej tradycji MMA to także, jak się okazuje, cel który zaczął właśnie przyświecać w działaniach Pawłowi Nastuli.

Nastula (którego ostatnio oglądaliśmy w KSW), wraz z Mirosławem Oknińskim - obaj panowie połączyli niedawno siły i powołali do życia wspólny team - teraz przygotują wspólnie galę. Będzie to toczona na zasadach PRIDE (z uwzględnieniem aktualnych przepisów Rizin FF) Nastula Cup 1/PLMMA, która odbędzie się 28 maja 2016.

Walki - wyjątkowo, jeśli chodzi o Profesjonalną Lige MMA - będą toczone w ringu. Na razie szczegółów całego przedsięwzięcia jego organizatorzy nie chcą jeszcze ujawniać, wiadomo jednak że impreza zostanie przygotowana w Łomiankach, a wśród jej uczestników znajdzie się m.in. wojownik z Japonii.

Paweł Nastula natomiast będzie tylko współorganizatorem widowiska. Sam - przynajmniej na razie - nie zamierza pojawić się w ringu.

TUBA

Opublikowano: 2015-12-21

Komentarze

av

Yusuke Masuda to pewnie ten Japończyk, super!

av

no co.. tworzy narybek dla Rizin :) biznes jest biznes. gj!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również