Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Mirosław Okniński: dzięki UFC polscy zawodnicy wejdą na inny poziom

miroslaw-okninski-dzieki-ufc-polscy-zawodnicy-wejda-na-inny-poziom

Wywiad z Mirosławem Oknińskim po TFL 6/PLMMA 46. Szef PLMMA i jeden z arbitrów lubelskiej gali opowiada o sędziowskich decyzjach podejmowanych podczas lubelskiej gali i ocenia jej sportowy poziom, a także komentuje oficjalną decyzję UFC o zorganizowaniu swojego widowiska w Polsce, ocenia czy dobrym wyborem był wybór Cro Copa na gwiazdę nr 1 polskiej imprezy i zapewnia, że największa organizacja MMA na świecie na dobre pozostanie w naszym kraju.

Czy Jan Błachowicz wygra z Jimim Manuwą? Czy Joanna Jędrzejczyk pokona Carlę Esparzę? O tym także rozmawialiśmy. I jeszcze o kilku innych, ciekawych sprawach też.

Opublikowano: 2015-01-26

Komentarze

av

Mirek kiedy zobaczymy ponownie Kamila V. B. w akcji na PLMMA? Sprowadzasz Najmanów i Trybsonów a ten zawodnik się marnuje w swoim prime

av

bardzo lubiłem PLMMA, ale zaczynam ją niestety nie lubić za podawanie nieprawdziwych rozpisek gal, na pare tygodni przed galą jest podane kilkanaście walk, a na kilka dni przed galą zostaje 5/7 walk i to nie te najlepsze, tak PLMMA okazuje brak szacunku do kibiców MMA a zarazem swoich klientów, to bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Kupiłem bilet ze względu na walki Rajewskich w Wilanowie, a na parę dni przed galą okazuje się, że żaden z nich tam nie walczy. KPINA!

av

My to znaczy kto? Mirekkk
Lepiej oddaj pieniądze ludziom a nie pożyczasz do Las Vegas

av

Mirek coś ostatnio nie jest w formie.

av

To można wejść na jeszcze wyższy poziom co Kamil 0.0 ?

av

Z calym szacunkiem, ale portal staje sie troche zabawna stajnia dla plmma ktore nie ma regul ani tradycji. Co mam na mysli? Kiedys opluwali freaki teraz najmanuja i trybsonuja, walki dziwolagow jak zdaje sie M.O. kiedys okreslil. Pan trener jest coraz bardziej znany z tego ze jezdzi po ksw a nie z tego ze dobra robote robi. Zachwalal Jotko, walcz w plmma a bedziesz jak Krzysiek, po rozstaniu ani slowa. Pan obrazony na caly swiat za to ze duzo wklada w sport a malo wynosi czy malo w oczach publiki znaczy. Rozumiem ze jestescie partnerami, ale to troche takie malo mile dla kibica jak portal jest stronniczy, lubie wywiady ale moze ktos zaproponuje trenerowi napisanie felietonu? niech tam naprodukuje smierdzaca kupe wrzuci w to ksw a na koniec podpisze swoim nazwiskiem. Mysle ze wp wrzuci do siebie, "znany trener krytykuje ksw". Co by nie robic co by nie mowic zrobili najwieksza w tym kraju robote pod wzgledem popularyzacji mma, dzieki pudzianowi ktory pociagnal machine medialna pan trener moze dzis w spokoju przebierac zawodnikow.

av

PLMMA nie dostarczyła jeszcze nikogo do UFC...

av

Mirek dobrze mówi, nitk w Polsce nie robi tak dobrej roboty dla polskiego mna. Mozna zarzucić nieco organizacji plmna ale gdyby jej nie bylo zawodnicy w ogóle nie mieliby gdzie sie bic

av

Jak dla mnie Mirek i organizacja PLMMA to kpina , gale lipa organizacji brak coraz gorzej to wszystko wygląda. Natomiast tekst walcz dla PLMMA a będziesz w UFC to żart roku naprawdę . Może niech zajmie się swoja organizacją i zapłaci zawodnikom za walki.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również