Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Mick Maynard zastąpi Joe Silvę w roli matchmakera UFC

mick-maynard-zastapi-joe-silve-w-roli-matchmakera-ufc

Mick Maynard

Z końcem roku dojdzie w UFC do kolejnej w ostatnim czasie, znaczącej zmiany. Pokład największej organizacji MMA na świecie opuści bowiem postać od dwudziestu lat nieodzownie z nią związana, choć wykonująca swoją mrówczą pracę trochę w cieniu innych będących na świeczniku osób.

To właśnie ten człowiek zaproponował w pewnym momencie, by ściągnąć do Ultimate Fighting Championship większą grupę Polaków, to dżentelmen ów był inicjatorem zestawienia największych i najbardziej dochodowych pojedynków w historii MMA.

Mowa oczywiście o matmakerze Joe Silvie. Silva, jak już wcześniej anonsowano, z końcem tego roku rozstanie się po dwóch dekadach kooperacji z amerykańskim potentatem na rynku mieszanych sztuk walki. Dana White żegnając się oficjalnym komunikatem ze swoim wieloletnim współpracownikiem napisał, że życzy Silvie powodzenia po odejściu z UFC.

Jak twierdzą wtajemniczni "najlepszy matchmaker na świecie", jak anonsował go podczas oficjalnych ceremonii ważenia przed kolejnymi galami Joe Rogan, zajmie się teraz przede wszystkim nadrabianiem czytelniczych zaległości, jest bowiem wielkim miłośnikiem książek.

Silva zaszyje się więc w bibliotece, a w jego miejsce na scenie UFC pojawi się dotychczasowy prezydent i właściciel szanowanej na amerykańskim rynku organizacji Legacy Fighting Championship, Mick Maynard.

To Maynard więc, pod którego okiem kiełkowały w LFC talenty takich wojowniczek i wojowników, jak Holly Holm, Henry Cejudo czy Sage Nothcutt, będzie teraz współpracował z Seanem Shelbym przy tworzeniu rozpisek kolejnych gal największej organizacji MMA na świecie.

Opublikowano: 2016-09-21

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również