Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Martin Lewandowski: nie ma zgody na hejtowanie Mameda Khalidova

martin-lewandowski-nie-ma-zgody-na-hejtowanie-mameda-khalidova

Martin Lewandowski - w zdecydowany spsób - stanął właśnie w obronie najlepszego zawodnika w historii, który reprezentował KSW. Współwłaściciel wiodącej, europejskiej organizacji MMA napisał na Facebooku:

Nic mnie tak nie irytuje, jak niedzielni kibice, którzy jednego dnia zawodnika noszą na rękach, a drugiego dnia linczują go i odwracają się do niego plecami. Nie ma mojej zgody na hejtowanie Mamed Khalidov, który w chwilach gdy tego potrzebowałem, zachował się mega lojalnie. Po tym poznaje się ludzi z charakterem i prawdziwych wojowników. Nie po tym jak klepią cię po plecach, bo jest wszystko dobrze, ale po tym jak zachowują się w chwili próby.

Wpis związany jest m.in. z ostatnim zamieszaniem, związanym z mistrzem KSW w wadze średniej. Przypomnijmy: kilka dni temu pojawiła się informacja, jakoby UFC zaproponowała reprezentującemu Polskę wojownikowi pojedynek podczas październikowej gali w Gdańsku (TUTAJ więcej na ten temat). Zagraniczne portale poświęcone MMA pisały, że potencjalnym rywalem Mameda Khalidova (34-4-2 MMA) miałby być Lyoto Machida (czytaj TUTAJ).

Przy okazji sugerowano, że Mamed za ewentualny występ na gali UFC zażądał siedmiocyfrowej kwoty w euro.

Teraz - po raz pierwszy od czasu pojawienia się spekulacji - Khalidov zabrał na Facebooku głos w całej sprawie i zaprzeczył że pojawi się 21 października 2017 w Gdańsku. Zapowiedział natomiast, że dzień później będzie w Dublinie na KSW 40.

Witam wszystkich serdecznie, chciałabym zdementować pogłoski że mam walczyć na UFC w Gdańsku. W tym czasie mam zamiar być w Irlandii na gali KSW 40. Pozdrawiam - napisał Mamed Khalidov.

Co, oczywiście wywołało falę komentarzy. Także bardzo nieprzychylnych dla pochodzącego z Czeczenii zawodnika. Wpis Martina Lewandowskiego nie jest więc ani trochę przypadkowy.

Opublikowano: 2017-08-07

Komentarze

av

"nie ma zgody na brak zgody"!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również