Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Marcin Różalski osobiście o podróży na koniec świata

Marcin Różalski o wyprawie do Władywostoku na swojej oficjalnej stronie marcinrozalski.pl: W dniach od środy do niedzieli (23-27.05) drużyna w osobach Maćka Kawulskiego, Łukasza Chlewickiego, Andreja Molczanowa, Kacpra którego nazwiska nie znam, oraz moja skromna osoba, byliśmy na gali Draka 7 we Władywostoku. Zaszczytem było dla mnie iż organizatorzy tej gali wybrali moja osobę do występu na ich imprezie. Miło ze strony Andreja, że zaproponował mój występ promotorom KSW, M. K i M. L, a ja jestem im bardzo wdzięczny, że na to przystali.

Korzystając z okazji chciałem podziękować firmie Spawtech, Terrorym, KSW, Manto, Alphamale, Cameleonowi, Rydell house, Smolinski fizjoterapia, Darkowi Gościckiemu, Pawłowi Pawłowskiemu, Wałkowi, Cyganowi, Jackowi Stelmachowi, Freestyler Włocławek. Ponieważ dzięki tym firmom i osobom mój wyjazd był możliwy i jakiekolwiek przygotowania do walki były możliwe.

Walka jak to walka, jest do obejrzenia. Nie przebiegała tak jak myślałem, ja też nie byłem w predyspozycji tak jak powinienem, ale była dobra bitwa, po której obrażeń żadnych nie ma, łupy zdobyte, psy zdrowe, pogoda piękna, auto cyka, ale cieszy mnie to, że gdyby były zasady "by Różal", mój przeciwnik zostałby złożony ofierze Bogom.

Co do walki to, nie zagłębiając się w szczegóły, niech każdy sobie obejrzy i ułoży swój scenariusz i teorie. Hejterki po opierdoleniu jajec moim psom zapraszam do prucia się, a Ci na których opinii mi zależy, znają przebieg walki z moich lub bliskich mi osób relacji.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do mojego wyjazdu, tym którzy ze mną byli i stworzyli zajebistą atmosferę na wycieczce życia na sam koniec świata.

Opublikowano: 2012-05-29

Komentarze

av

rózalski jak zwykle o psach i lizani jajec ale co tam ogulnie goscia da sie lubic jest zajebiscie zakrecony

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również