Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Marcin Najman: dziękuję przyjaciołom, precz z hołotą

marcin-najman-dziekuje-przyjaciolom-precz-z-holota

Marcin Najman wydał oświadczenie. Przesłał je portalowi Wirtualna Polska. W związku z zakończeniem sportowej kariery i walką z "Hardkorowym Koksem" napisał, co mu leżało na wątrobie. Oświadczenie Najmana to zasadniczo streszczenie wywiadu, którego "El Testosteron" udzielił portalowi MMAnia.pl (TUTAJ ta rozmowa).

Treść oświadczenia Marcina Najmana:

W związku z tym, iż przeszedłem już na sportową emeryturę pragnę podziękować wszystkim , którzy przez lata mnie wspierali. Przyjaciołom, sponsorom oraz wszystkim trzymających za mnie kciuki.

W sporcie amatorskim kilkakrotnie bylem medalistą mistrzostw Polski. W boksie zawodowym wygrałem 13 pojedynków, najmilej wspominam to w Chicago. Kibicowała mi wtedy cala Polonia. W MMA przegrałem w ostatni piątek po raz trzeci i zdecydowałem, że to już koniec mojej przygody ze sportem. Widocznie brakło mi talentu do MMA.

Przykro mi, że zawiodłem trenera Oknińskiego, bo poświecił mi dużo serca. To świetny trener, a cala wina za porażkę leży po mojej stronie. Po walce z Burneiką dzwoniło do mnie ze słowami wsparcia kilku najwybitniejszych mistrzów polskiego sportu. Oni wiedzą o kim mówię. Jak również wielu przyjaciół. Bardzo Wam za to moi drodzy dziękuję.

Podsumowując ostatnią walkę nie sposób odnieść się do tej rzeszy litewskich pachołków na trybunach. Każdy z nich, mając walczyć z rywalem o tyle silniejszym i cięższym z jakim mi przyszło walczyć, narobiłby w gacie. To tchórzliwa hołota. Polska przez takich zdrajców zawsze traciła niepodległość. Wystarczy wspomnieć Targowicę. Mam nadzieje, że wszyscy zdążyliście ucałować w tyłek swojego litewskiego idola, który otwarcie zachęca polską młodzież do brania koksu.

Na gali obecny był mój 85-letni przyjaciel z Londynu, Sergiusz Papliński. Partyzant, który był żołnierzem jednego z najdzielniejszych polskich generałów, "Szarego". Uwolnili ze swoją drużyna podczas okupacji kilkuset Polaków z więzienia z Radomia, tym samym ratując im życie. Powiedział mi po gali, że nie o taką Polskę walczył i wstyd mu było za obecnych na hali. Jako jeden miał odwagę wstać i powiedzieć, co o tym myśli jeszcze podczas trwania imprezy.

Skandaliczne było również wprowadzanie do klatki przed moim pojedynkiem tego cynicznego tchórza Saletę. To ja sprawiłem mu największe bicie w karierze, z jakiej racji pozwolono mu zabrać głos i podjudzać przeciwko mnie. W innych pojedynkach tego jakoś nie było.

W Katowicach przegrało kilku Polaków, ja również. Jednak nigdy przed nikim nie wymiękłem i nigdy przed nikim nie uciekłem, nawet jak rywal ważył 20-30 kg więcej. Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy różnica wagi w MMA ma znaczenie, to niech zapyta wszystkich zbijających wagę zawodników, po co to robią. Zawsze zmagałem się nie tylko z rywalem, ale i nieprzychylnymi pseudo dziennikarzami. Jednak to ja, a nie oni, miałem odwagę wyjść do każdego rywala.

Pozdrawiam wszystkich kibiców sportów walki

Marcin Najman

Opublikowano: 2012-05-03

Komentarze

av

to co napisales o polsce to w 100 procentach prawda !!!

av

tak polacy zachowali sie jak buraki .marcin powodzenia w dalszych działaniach

av

Marcin pamiętaj że to ty każdorazowo drwiłeś, obrażałeś i wyśmiewałeś swoich trzech oprawców.
Każdy zawodnik zanim pojawił się na ringu czy też w oktagonie musiał znosić twoje chamskie zachowanie i drwienie z niego samego.
Publiczność znienawidziła cię za to jaki jesteś i nie ma im się co dziwić.
Sam z siebie teraz robisz kozła ofiarnego a dlaczego nie przeprosisz za swoje bezsensowne obrażanie przeciwników co ??
Podejrzewam że zobaczymy cię jeszcze nie raz jak nie w skokach narciarskich to pewnie w jeździe figurowej na łyżwach.

av

jestes zerem

av

marcin idz zjedz kanapke

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również