Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Marcin Held po UFC Fight Night 109: jest mi strasznie wstyd

marcin-held-po-ufc-fight-night-109-jest-mi-strasznie-wstyd

Marcin Held poniósł w Sztokholmie trzecią porażkę w UFC. Oto co czołowy polski reprezentant MMA napisał na Facebooku po przegranej z Damirem Hadzoviciem na UFC Fight Night 109:

Ten wpis będzie trochę długi, jeżeli mogę Was prosić o poświęcenie chwili na przeczytanie go to, proszę, zróbcie to do końca. Może zacznę od tego, że jest mi strasznie wstyd. Nie wiem czy to dobre słowo, ale nie umiem znaleźć innego na opisanie tego, co czuję. Jest to moja trzecia przegrana w UFC. Nie tak wyobrażaliśmy sobie wszyscy tą drogę, ale taki jest fakt. Poprzednio zostałem niesprawiedliwie potraktowany i otwarcie mówiłem, że tą walkę chce skończyć przed czasem. Ciężko trenowałem, by tym razem nie zawiodły ani kondycja, ani technika. Zawiodło.... nie wiem co... szczęście? Ja? Oba te aspekty?

Jest na pewno grono, które bardzo ucieszyła ta wiadomość, grono, które może powiedzieć "a nie mówiłem", "UFC go zweryfikuje i się rozczarujecie", "niech on się zajmie czymś innym" i jesteście Wy - fani na dobre i na złe.

Jeżeli dalej tu będziecie, będę zaszczycony. Dziękuję za wsparcie, które od Was otrzymuję. Wiem, że ostatnio nadużywam trochę Waszego zaufania i dobrego słowa. Przykro mi z tego powodu. Dawałem z siebie co mogłem - niestety, kolejny raz nie wyszło. Nie wiem czy będzie kolejna walka w UFC, naprawdę nie wiem. Jest mi tak bardzo wstyd....

Bardzo wierzyłem, że tym razem przełamię pecha, że tym razem będzie zwycięstwo. Na pewno zrobię sobie trochę przerwy, potem wrócę i będę zapieprzał. Nie poddam się, choćby się waliło i paliło. Nie poddam się! Jeżeli jest tu jeszcze ktoś, kto we mnie wierzy, to wiedz, że dziękuje Ci i jest to dla mnie bardzo ważne.

Jestem teraz w szpitalu po tomografii komputerowej głowy - wszystko w porządku, czekam jeszcze na zszycie ucha.

Dobra, więc napiszemy to: Marcin, my tu jesteśmy, wierzymy w Ciebie i trzymamy kciuki. To dopiero Twój początek - nie koniec!

Wszystko, co najlepsze, dopiero przed Tobą!

Opublikowano: 2017-05-28

Komentarze

av

Głowa do góry Marcin. Zabrakło szczęścia. Twoje miejsce jest jak najbardziej w UFC.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również