Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Łukasz Chlewicki vs. Jakub Kowalewicz na KSW 33: Materla vs. Khalidov

lukasz-chlewicki-vs-jakub-kowalewicz-na-ksw-33-materla-vs-khalidov

Doświadczony weteran wagi lekkiej KSW Łukasz Chlewicki (12-4-1, 5 KO, 1 Sub) sprawdzi kolejnego „młodego wilka” polskiej sceny MMA Jakuba Kowalewicza (6-2, 1 KO, 2 Sub) w jednej z walk głównej karty KSW 33: Materla vs Khalidov, 28 listopada w TAURON Arenie Kraków.

Chlewicki, trenujący w miejscowym klubie Grappling Kraków, wystąpi po raz czwarty na galach Federacji KSW. W dwóch ostatnich występach „Sasza” najpierw wypunktował Łukasza Rajewskiego, a na ubiegłorocznej gali KSW 29 w Krakowie musiał uznać wyższość innego zawodnika Ankosu Zapasy Poznań, Mateusza Gamrota.

Były zwycięzca Amatorskich Pucharów KSW Kowalewicz również po raz czwarty pojawi się w KSW. 22-latek z Ankosu Zapasy Warszawa ma na koncie dwa zwycięstwa w ostatnich dwóch walk w klatce największej europejskiej organizacji, punktową wygraną nad Kamilem Gniadkiem i błyskawicznie poddanie na Łukaszu Rajewskim.

Przypominamy, że w walce wieczoru KSW 33 dojdzie do największego pojedynku w historii europejskiego MMA, w starciu o pas w wadze średniej KSW Michał Materla (22-4, 4 KO, 12 Sub) skrzyżuje rękawice z największą gwiazdą polskiego MMA Mamedem Khalidovem (30-4-2, 11 KO, 17 Sub).

Oprócz tego w Krakowie o pas wagi ciężkiej KSW powalczą Karol Bedorf (12-2, 3 KO, 3 Sub) z Michałem Kitą (16-7, 9 KO 5 Sub), a w arcyciekawym starciu w kategorii średniej legenda polskiego MMA Tomasz Drwal (21-5-1, 12 KO, 6 Sub) skrzyżuje rękawice z Azizem Karaoglu (8-6, 7 KO, 1 Sub).

Bilety na KSW 33: Materla vs Khalidov są dostępne w portalu eBilet.pl.

Oficjalna informacja KSW

Opublikowano: 2015-09-23

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również