Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KULISY AFERY 2. Nowe oświadczenie w sprawie MMA Live 1: Beginning

kulisy-afery-2-nowe-oswiadczenie-w-sprawie-mma-live-1-beginning

Galę MMA Live 1: Beginning zorganizowano we wrześniu 2012 roku. Mimo, że sportowo stała na niezłym poziomie, wspominano ją potem z zupełnie innych powodów. Organizatorzy nie wywiązali się bowiem ze zobowiązań, a jedna z najważniejszych osób, odpowidzialnych za jej przebieg, Dawid Patek, na jakiś czas zapadła się pod ziemię.

W marcu 2014 Patek wydał oficjalne oświadczenie dotyczące wspomnianej gali w Tomaszowie Mazowieckim. Teraz otrzymaliśmy ciąg dalszy wyjaśnień. Prezentujemy je w całości, wraz z wprowadzeniem które towarzyszyło im w otrzymanym przez nas mailu.

"Wracając do dość głośnej sprawy w środowisku MMA z września 2012 roku, kiedy zorganizowana została przeze mnie ogólnopolska gala MMA Live 1: Beginning, a za jej niefortunne zakończenie winę na mnie zrzucił Marcin Abratkiewicz, chciałbym przesłać ciąg dalszy mojego oświadczenie z roku 2014 (TUTAJ lub http://patek.webion.pl/docs/oswiadczenie-mmalive-skan.pdf). Nie wszystkie portale zdecydowały się wtedy je opublikować, być może obecnie zmienią zdanie - oskarżono mnie, więc proszę o możliwość przedstawienia faktów.

Treść oświadczenia, które opublikowałem wczoraj na swoim Facebooku:
(http://fb.com/PatekDawid)
(https://www.facebook.com/PatekDawid/posts/1626286524282509)

2 lata i 8 miesięcy już minęło, ponad rok od mojego oficjalnego oświadczenia. Na przestrzeni tego ostatniego okresu wielokrotnie docierały do mnie informacje i sygnały, iż wszyscy (a na pewno Ci, którzy powinni) zdali sobie sprawę, kto odpowiadał za niefortunne zakończenie MMA Live 1: Beginning - pierwszej z planowanego wtedy cyklu gali MMA zorganizowanej przez MMA Live.

Zobowiązałem się i słowa dotrzymuje. Lista zobowiązań maleje. Do wywiązania się z moich najważniejszych deklaracji pozostało mi rozliczenie się już tylko z kilkoma zawodnikami, cutmanem i sędzią. Listę planuję zamknąć najpóźniej w czerwcu tego roku - niestety sporo czasu potrzebne było do opanowania tej sytuacji - zwłaszcza w realiach naszego kraju - a prawdę pisząc, to dopiero od kilku miesięcy sytuacja osiągnęła odpowiedni, stabilny poziom.

Co ważne, to nie było moje ostatnie słowo."

Opublikowano: 2015-05-15

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również