Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW. Karol Bedorf: w 2013 roku walka o pas i pojedynek z Nastulą

ksw-karol-bedorf-w-2013-roku-walka-o-pas-i-pojedynek-z-nastula

Nie minęło kilka dni od gali KSW20, a Karol Bedorf już spotkał się z właścicielami Federacji KSW, żeby porozmawiać o swojej przyszłości. Był to doskonały powód do przepytania popularnego "Coco", który już dziś wie, że kolejna walka na KSW będzie walką o pas Międzynarodowego Mistrza KSW w wadze ciężkiej. Poniżej prezentujemy całą rozmowę z zawodnikiem.
 
W środę zaraz po gali KSW 20 spotkałeś się z właścicielami Federacji KSW. Możesz powiedzieć, co było powodem tego spotkania i o czym rozmawialiście?

- Spotkaliśmy się na gorąco po gali, żeby porozmawiać o mojej przyszłości. Jeszcze przed galą KSW20 miałem spotkanie z Maćkiem Kawulskim, który powiedział mi, że jak wygram najbliższą walkę to dostanę szansę możliwość walki o pas Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW w wadze ciężkiej. To co usłyszałem zmobilizowało mnie bardzo.

Jak wiemy walkę z Karlem Knothe wygrałeś, więc kiedy walka o pas? Ustaliliście jakiś termin? Na której to będzie gali?

- Kolejną walkę dla Federacji KSW stoczę na gali KSW 22 i będzie to pojedynek o pas Międzynarodowego Mistrza KSW w wadze ciężkiej.

W jednym z wywiadów po gali KSW 20 Martin Lewandowski wspomniał, że jesteś brany pod uwagę, jako przeciwnik dla Pawła Nastuli, który kilka dni temu związał się kontraktem z Federacją KSW (Martin Lewandowski mówił o prawdopodobnej walce Bedorf vs. Nastula w TYM wywiadzie przeprowadzonym przez portal MMAnia.pl; TUTAJ więcej na ten temat). Czyżbyś miał z nim walczyć o to trofeum?

-  Mogę zapewnić, że na gali KSW 22 będę mieć walkę o pas, ale nie wiem, czy będzie to walka z Pawłem. Wiem na pewno, że w 2013 roku stoczę walkę o pas i będę walczyć z Pawłem Nastulą.

Jakie masz plany na najbliższe tygodnie?

- Na pewno nie będę długo wypoczywać. Mam przeciążone kolana, łokcie i barki, ale wiele czasu na wypoczynek nie potrzebuję. Zamierzam wyjechać do USA i tam trenować.

Michał Materla również ma w planach wyjazd do Ameryki. Jedziecie razem?

- Nie. Zamierzam obrać kierunek na San Diego. Mieszka tam mój przyjaciel, Brazylijczyk Cadu, i już wielokrotnie zapraszał mnie do siebie, żebym przyjechał i potrenował.

Oglądałem Twój pojedynek podczas KSW 20 i dostrzegłem, że w pewnym momencie zaczęło brakować ci tlenu. Co się stało?

- Druga runda walki z Knothe kosztowała mnie dużo tlenu, wystrzelałem się. Rozmawiałem już z moim fizjologiem i wiem, że będziemy musieli więcej popracować nad wydolnością. On w czasie moich przygotowań był zajęty, bo pracował z olimpijczykami i był w Londynie. Teraz gdy jest już po Igrzyskach Olimpijskich będziemy mogli skupić się na moich przygotowaniach. Będziemy kontrolować zakwaszenie krwi.

Karol, jeśli chcesz na koniec podziękować sponsorom czy trenerom, to proszę bardzo.

- Sponsorzy sponsorami... Podziękowania należą się przede wszystkim trenerom Piotrowi Bagińskiemu i Andrzejowi Kościelskiemu, którzy poświęcają czas, żebyśmy my, młodzi robili wyniki.

Źródło: KSW (www.konfrontacja.com)

Fot: KSW

Opublikowano: 2012-09-20

Komentarze

av

u nawet sponsorom nie podziękował, coś czuje że nici z wyjazdu, a bagiński to niech lepiej nie sędziuje walk bo odwalił lipe w walce walusia

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również