Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 35. Mamed Khalidov na rok porzuca MMA

ksw-35-mamed-khalidov-na-rok-porzuca-mma

Aziz Karaoglu w bardzo emocjonalnym wystąpieniu po walce z Mamedem Khalidovem prosił o uznanie sędziowskiej decyzji dającej triumf dotychczasowemu mistrzowi (chociaż to on czuje się zwycięzcą), zapowiedział też że nie będzie już nigdy więcej chciał walczyć z Mamedem.

Aziz wyjawił też, że w pierwszej rundzie doznał kontuzji i walczył przez prawie piętnaście minut z poważnym urazem.

Ale - co podkreślił - rewanżu nie będzie, gdyż za bardzo lubi się z Khalidovem, by coś podobnego przechodzić po raz drugi w życiu.

Mamed natomiast stwierdził, że jest otwarty na drugi pojedynek z Karaoglu, jednak teraz robi sobie rok przerwy od MMA. Żeby odpocząć, nabrać głodu walki i znów być sobą.

Bo - co Khalidov przyznał zdecydowanie - był to jego najtrudniejszy występ w historii. Czy wygrany, czy przegrany - teraz nie umie tego powiedzieć, ale na pewno z tak trudnym rywalem jeszcze nie walczył.

Jednym słowem po słabym występie Mamed Khalidov przynajmniej na rok znika z KSW.

Opublikowano: 2016-05-28

Komentarze

av

To była moja ostatnia gala KSW. Poziomem sędziowania dorównała Eurowizji. Szkoda.

av

Sędziowanie jak na EUROWIZJI

av

Decyzja sędziów była stronnicza. Nie oglosili zwycięzcą lepszego. Mamed nie umiał prowadzić swojej walki na wysokim poziomie. Miał plan A, czyli spdowadzic swojego przeciwnika do parteru i pokonac go swoim słynnym chwytem. Gdy to okazało się niewykonalne, wystawial się do Aziza, jak suka do psa. Aziz nie skusił się zejść do parteru. Nie bylo dobrego widowiska w tej walce. Zero planu B ze strony Mameda. Co do sędziów, to odnośnie Pudziana też decyyzja byla błędna. Mariusz miotal sie, szarpał rękoma, owszem, ale nie odstukał ze sie poddaje. Wyraźnie widac to na powtórce. Wymienic sędziów, bo ludzie przestaną wierzyć w czystą grę na MMA.

av

Żenada Mamed niech sie zajmie zapraszaniem uchodźców nie do Polski ale do Czeczenii

av

Mamed zawiodłeś na całej lini walkę przegrałeś ale o tym już pewnie wiesz mimo wszystko jestem pełen szacunku dla Twojej osoby czekam na powrót,wróć do nas taki jaki jesteś w rzeczywistości to co się dziś wydarzyło było dla mnie jako Twojego wiernego kibica nie do zaakceptowania ale wierze że jeszcze pokażesz nam ze Mamed to mistrz który stawi czoła najtrudniejszemu rywalowi.Pozdro.

av

Walka jaka była każdy widział... nie był to dzień Mameda. Ale to jak traktowali walkę kibice było żenujące. Jak Mamed wygrywał to wszyscy oklaski i okrzyki. Teraz raz mu się noga podwinęła... może miał gorszy dzień a ludzie zamiast dopingować zaczęli gwizdać. I tu można rozpoznać prawdziwego kibica Mameda i ludzi co przyszli po lansować się na gali.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również