Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 27 - Cage Time. Pudzian zadedykował zwycięstwo mamie

ksw-27-cage-time-pudzian-zadedykowal-zwyciestwo-mamie

Mamo, teraz czas na Ciebie, teraz bierzemy się za Twoje zdrowie. Moja mam miała raka, wyszła z tego, teraz czas podźwignąć ją psychicznie - mówił zaraz po zwycięstwie nad Oli Thompsonem Pudzian. - Dziękuję całemu mojem teamowi, dziękuję Wam chłopaki, to wy wygraliście - dodał Mariusz Pudzianowski, po czym padł na kolana i zaczął bić pokłony swojej ekipie.

Po pierwszej rundzie, kiedy Pudzian (7-3, 1 NC MMA) próbował nawet wysokiego kopnięcia, ale przy okazji stracił mnóstwo sił, a Anglik dobrze bronił się przed sprowadzeniami, mieliśmy mieszane uczucia. Tyle że druga runda zaczęłą się dla Polaka bardzo dobrze. Szybkie sprowadzenie do parteru Oliego Thompsona (12-6 MMA) dało mu przewagę, której nie wypuścił z rąk do końca. I choć Oli w ostatnich sekundach sam wywrócił rywala, nie wygrał jednak tego boju. Który, dodajmy, trwał zgodnie z planem tylko dwie rundy.

Thompson po tych dziesięciu minutach był wściekły, rozżalony, zniesamczony i zbulwersowany. Uważał, że wygrał.

Bezpodstawnie.

Foto: Łukasz Dejnarowicz / FORUM

Opublikowano: 2014-05-17

Komentarze

av

A kiedy następny serial z seri KSW ? Ja lubię takie seriale jak zawsze wszystko się dobrze kończy

av

Bardzo ciekawe te 2x20-18 zwłaszcza. Jak dla mnie pierwszą wygrał Oli, a w drugiej co najwyżej remis, chyba że wciskanie czerwonego ze zmęczenia łba w klatę przeciwnika nazywamy wygrywaniem. A nawet jak 1-1, to powinna być dogrywka. Ale OK, widać znowu się komuś kartki z cyferkami pomyliły, jak w 2011. Kolejny Anglik na pewno chętnie przyjedzie na taką szopkę. Z drugiej strony Oli sam sobie winien, powinien wiedzieć, czego się spodziewać, jak do decyzji dopuści.

av

Teraz można zorganizować walkę z Nastulą i na siłę zrobić z Pudziana "miszcza" świata ksw o ile Bedorf przejdzie do ufc.

av

Zastanawia mnie czy przypadkiem w pierwszej rundzie sędzia nie powinien odjąć punktu Pudzianowi. A takie punktowanie 20 - 18 to przesada. Pierwsza runda albo na remis albo nie znacznie dla Olego. Druga co prawda dla Pudziana, ale pod koniec znowu złapał się za siatkę, a i tak Oli go wywrócił. Myślę, że gdyby Herb Dean sędziował tą walkę to by odjął punkt.

av

Wg. zasad KSW, które są dostępne na ich własnej stronie za pierwsze zastosowanie "niedozwolonej techniki" (która opisana jest jako "wykorzystywanie lin ( siatki ) np. stawanie na nich, podciąganie, chwytanie"), co Pudzian dość bezczelnie zrobił, sędzia powinien udzielić mu ustnego ostrzeżenia, a po drugim takim wybryku, który miał miejsce w drugiej rundzie, a który sędzia postanowił po prostu zignorować, powinien odjąć mu punkt.

Ale jak mi żona powiedziała - "no co ty się spodziewasz, że go zaczną jak wszystkich traktować? może jeszcze ma 3 rundy walczyć, czy coś podobnego".

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również