Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 26. Pogromca "Pudziana" i były mistrz UFC rywalem Karola Bedorfa

ksw-26-pogromca-pudziana-i-byly-mistrz-ufc-rywalem-karola-bedorfa

Legitymujący się rekordem trzydziestu jeden zwycięstw i dziesięciu porażem Amerykanin Tim Sylvia będzie przeciwnikiem Karola Bedorfa na zbliżającej się gali KSW 26, która 22 marca odbędzie się w hali warszawskiego Torwaru.
 
Ważący około stu trzydzisetu kilogramów i mierzący dwa metry wzrostu Sylvia to były, dwukrotny mistrz amerykańskiej organizacji UFC i jedna z ikon światowego MMA. Fani mieszanych sztuk walki w Polsce na pewno kojarzą Sylvię z pojedynku przeciwko Mariuszowi Pudzianowskiemu w 2010 roku. Wtedy to noszący pseudonim "The Maine-iac" fighter z USA pokonał byłego pięciokrotnego Mistrza Świata zawodów strongman przez uderzenia w parterze na gali Moosin.

Mówiąc o rosłym zawodniku zza oceanu nie można nie wspomnieć o tym, z kim rywalizował w przeszłości. W swojej rozpisce ma największe tuzy MMA takie jak m.in. Fedor Emelianenko, Andrei Arlovski, Antonio Rodrigo Nogueira, Ricco Rodriguez, Randy Couture czy Jeff Monson.

Tim Sylvia zawodową karierę rozpoczął w 2001 roku. Od czasu debiutu do 2003 roku był zawodnikiem niepokonanym z szesnastoma kolejnymi wygranymi z rzędu. W organizacji UFC zadebiutował przy okazji gali numer trzydzieści dziewięć. Wtedy też po kilku wygranych został mistrzem tejże organizacji.  
 
Rywalem przybysza z USA będzie jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w Polsce, mistrz Federacji KSW Karol Bedorf. Dla trenującego w Berserkers Team Szczecin i Ankos Zapasy Poznań "Coco" będzie to bez wątpienia najtrudniejsza walka w jego dotychczasowej karierze. Polak do tej pory nie konfronotwał się z zawodnikiem o tak dużym rekordzie walki i który w przeszłości był dwukrotnym posiadaczem mistrzowskiego tytułu prestiżowej organizacji z USA.

TUTAJ rozpiska KSW 26.

Oficjalna informacja KSW

Opublikowano: 2014-02-14

Komentarze

av
Dla trenującego w Berserkers Team Szczecin i Ankos Zapasy Poznań "Coco" będzie to bez wątpienia najtrudniejsza walka w jego dotychczasowej karierze. Polak do tej pory nie konfronotwał się z zawodnikiem o tak dużym rekordzie walki i który w przeszłości był dwukrotnym posiadaczem mistrzowskiego tytułu prestiżowej organizacji z USA.
Nie no kurde nie promujcie aż tak Tima wcale nie będzie najtrudniejszym rywalem Bedorfa w jego karierze. Jak na chwilę obecną to jest gorszy od Guelmino, Economu,i tym podobnych zawodników. trochę mniej tych wyolbrzymień proszę.

av

a tak przy okazji jakby ktoś chciał wiedzieć ktomoże w niedługiej przyszłości namieszać w naszym polskim mma podwórku to jest to ten o to człowiek. Spójrzcie na jego genialny movement, wspaniałe techniki i wielki sportowy poziom. Najlepsze momenty 1:02, 1:17, fantastycznie przyjęto pozycję do walki 1:25, no i przedewszystkim mocne ciosy 1:39 no a na sam koniec mądra wypowiedź na temat po co trzenować sporty walki. Miłego oglądania. Sądzę że to materiał na mistrza. Niech kończy z polityką i do UFC. img: http://emotikona.pl/emotikony/pic/0drinks.gif Bo talent ma niesamowity.
[url]

av

MMA zaczyna przypominać boks. Ściąga się nazwiska które ktoś kojarzy z lat świetności, tylko że szkoda że to sami emeryci, a porażka z kimś takim to WSTYD i HAŃBA!
Później pewnie zawalczy z Pudzianem który to z kolei będzie chciał się odbudować po porażce z Olim.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również