Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 19. Michał Materla będzie walczył z Jay'em Silvą

ksw-19-michal-materla-bedzie-walczyl-z-jayem-silva

Michał Matera (16-3) vs. Jay Silva (8-5). To jedyny pojedynek podczas gali KSW 19, którego stawką będzie tytuł międzynarodowego mistrza KSW (w wadze średniej). Obaj walczą widowisko i obaj chcą zdobyć to trofeum.

Michał Materla to bardzo utytułowany grappler, triumfator szóstej edycji gali Konfrontacji Sztuk Walki i numer pięć europejskiego rankingu wagi średniej. W 2011 roku powrócił do ringu po bardzo ciężkiej kontuzji i odniósł trzy efektowne zwycięstwa nad solidnym Anglikiem Jamesem Zikicem, weteranem Mattem Horwichem i Gregory Babene z Francji. Teraz przed zawodnikiem szczecińskiego Berserkers Team kolejne wyzwanie i walka o mistrzowski pas. - Zdobędę ten pas dla Was - zapowiada popularny "Cipao".

Jay Silva mieszka w USA, lecz urodził się w Angoli i takie obywatelstwo posiada. W swojej karierze walczył dla organizacji UFC i Bellator, gdzie krzyżował rękawice z m.in. z Hectorem Lombardem i Chrisem Lebenem.

Trenujący w gymie Reign MMA trzydziestolatek mierzy 180 centymetrów i waży 83 kilogramy. Lubi walczyć w stójce i większość swoich bojów wygrywa przez KO lub TKO. - Wiem, że Federacja KSW jest jedną z najsilniejszych w Europie, dlatego mam zamiar wygrać swoją walkę i zdobyć tytuł - zapowiada Angolczyk.

Gala KSW 19 odbędzie 12 maja 2012 w Łodzi. TUTAJ jej rozpiska.

Opublikowano: 2012-04-21

Komentarze

av

~Dlaczego Materla wygrał. : Walkę oglądaliśmy w 6-chłopa i każdy jednogłośnie uznał że nie słusznie wygrał Materla. Trzeba przyznać że ducha walki miał ale nic poza tym. Czarny cały czas efektownie go punktował a w parterze doskonale unikał ciosów. Ogólnie mieliśmy polewkę z określenia mistrz polskiego graplingu (czyli turlania się jak wieśniaki).

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również