Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Koszulka Damiana Janikowskiego zlicytowana za rekordową sumę

koszulka-damiana-janikowskiego-zlicytowana-za-rekordowa-sume

W miniony weekend, podczas gali sportów walki Fight Exclusive Night, odbyła się licytacja charytatywna. Jednym ze współprowadzących był brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie Damian Janikowski.

Damian Janikowski bardzo mocno zaangażował się w organizację gali, która odbyła się w sobotę w Klubie Diamentowym na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Na początku zawodów komentował pokaz technik zapaśniczych w wykonaniu Michała Tracza i Mariusza Bieleckiego. W przerwie między finałowymi walkami poprowadził licytację przedmiotów przekazanych przez znane osoby ze świata sportu i showbiznesu.

Największym zainteresowaniem widzów cieszyła się koszulka treningowa Janikowskiego, w której przygotowywał się do rozegranych we wrześniu Mistrzostw Świata w Budapeszcie. T-shirt sprzedano za rekordową sumę 7 000 zł. Była to najwyższa uzyskana kwota spośród wszystkich licytowanych przedmiotów.

Bardzo mi miło, że udało się sprzedać moją koszulkę za tak wysoką cenę. To piękny gest, w szczególności, że pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel. Dzięki tym środkom młodzi zawodnicy będą mogli realizować swoje marzenia o karierze sportowej – powiedział po licytacji Damian Janikowski.

Poza koszulką Damiana Janikowskiego licytowano T-shirt boksera Łukasza Janika, płytę Patrycji Markowskiej oraz wielką piłkę tenisową. Podczas aukcji uzyskano 17000 zł. Zebrane pieniądze przeznaczono na rzecz Fundacji Sportowcy Dzieciom.

Oficjalna informacja prasowa

Opublikowano: 2013-11-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również