Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Juras proponuje, żeby Pudzian zawalczył teraz z Popkiem

juras-proponuje-zeby-pudzian-zawalczyl-teraz-z-popkiem

Łukasz Jurkowski zgłosił pomysł, jak zagospodarować w najbliższym czasie Mariusza Pudzianowskiego, który sam wstępnie wyraził zainteresowanie stoczeniem rewanżu z Marcinem Różalskim. - Potencjalne zestawienie Pudzianowski kontra Król Albanii, czyli Popek, zelektryzuje już nie tylko fanów MMA - wyjaśnił "Juras" w programie "Puncher" w Polsacie Sport News.

Według "Jurasa", dobrym pomysłem, przynajmniej pod względem marketingowym, byłaby właśnie walka Pudziana (ma na koncie dwie porażki z rzędu) z Popkiem (2-1 MMA). Kontrowersyjny, ale i bardzo popularny raper, jakiś czas temu zapowiedział swój powrót do MMA, najprawdopodobniej do KSW.

Nie ukrywajmy, że w dobie wszystkich kryzysów, jakie dosięgły KSW po piątkowej gali, potrzeba jakiegoś kolejnego magnesu. Potencjalne zestawienie Pudzianowski kontra Król Albanii, czyli Popek, zelektryzuje już nie tylko fanów MMA, bo ci będą mieli do tego dystans, ale bardzo dużą grupę nowych odbiorców. Myślę, że Mariusz chętnie by ten pojedynek przyjął. Raz, że wpływy na konto będą z tego duże, a przeciwnik względem Pudziana dużo, dużo słabszy - stwierdził w "Puncherze" Łukasz "Juras" Jurkowski.

JAM/polsatsport.pl

Opublikowano: 2016-05-30

Komentarze

av

To oczywista oczywistość , ze Pudzian zawalczy z popkiem . Popek juz o tym mówi . rozal zawalczy z kita

av

Trochę przykre, Pudzian marzył że będzie mistrzem świata, a tu może mu przyjść lać się z naćpanym kryminalistą, który dał sobie m.in wykroić kawałek twarz żeby oryginalnie wyglądać... Mariusz nie powinien wracać do takich freak fightów, on mimo przegranej z Różalem jest na wyższym poziomie... Najman, może Masa, może Kardkorowy Koksu..

av

Zly pomysł

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również