Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jotko i Dos Santos - dziewięć palców jak 9. miejsce w rankingu

jotko-i-dos-santos-dziewiec-palcow-jak-9-miejsce-w-rankingu

Krzysztof Jotko (19-1 MMA, 6-1 UFC) już niebawem, 13 maja 2017 na UFC 211, zawalczy z byłym mistrzem dwóch kategorii wagowych WSOF, powracającym do największej organizacji MMA na świecie Davidem Branchem (20-3 MMA, 2-2 UFC).

Przed tym wystepem Polak zanotował kolejny, spektakularny w ostatnim czasie sukces - awansował na 9. miejsce w rankingu wagi średniej UFC. Przed nim w klasyfikacji są już tylko: Derek Brunson, Anderson Silva, Robert Whittaker, Gegard Mousasi, Chris Weidman, Jacare Souza, Luke Rockhold, Yoel Romero oraz mistrz Michael Bisping. I to wszystko.

"Dżotko" zamierza, rzecz jasna, niebawem poprawić swoje notowania. W kolejny awans trenującego teraz w American Top Team oraz w Phuket Top Team 27-letniego polskiego wojownika wierzy m.in. jego klubowy kolega, Junior Dos Santos, który na tej samej UFC 211, po raz drugi w historii, skrzyżuje rękawice ze Stipe Miociciem - obecnym mistrzem wagi ciężkiej - i który wraz z Krzyśkiem - czego powyższa fotografia najlepszym dowodem - wspólnie postanowił uwiecznić moment, w kórym nasz reprezentant znalazł się na 9. pozycji w rankingu (Dos Santos, w wadze ciężkiej, jest na czwartym miejscu, więc to też się zgadza).

Dodajmy jeszcze że Jotko zajmuje się, rzecz jasna, nie tylko pstrykaniem zdjęć. Co dokładnie robi teraz najlepszy, polski zawodnik MMA w wadze średniej?

Oto krótki raport z ostatnich działań, złożony przez samego zainteresowanego:

Jestem już trzeci tydzień w ATT. Jak zawsze trenuję ciężko i jak zawsze staram się podchodzić do wyzwań mądrze oraz za każdym razem lepiej. Teraz do mojego teamu wrócił trener Zbigniew Raubo, który pomagał mi podczas niedawnych przygotowań w Tajlandii. Zabiorę go także do Miami, na ostatni tydzień treningów przed walką. Potem z całym teamem lecimy już do Dallas. W ATT dużo trenuję z wybitnym fachowcem od BJJ Rodolfo Vieirą, a także z Antonio Carlosem Jr "Cara de Sapato", który na gali Metamoris poddał latającym trójkątem Garry'ego Tonona, więc na parter Davida Brancha będę przygotowany bez zarzutu. Nie mogę również zapomnieć o Jonym (hehe). Ma 25 lat, z tego 21 trenuje zapasy. To mówi samo za siebie. Panuje tu znakomita, najlepsza z najlepszych, atmosfera, a ja będę świetnie przygotowany i pobiję Brancha!!! - zapowiada Krzysztof.

No to trzymamy za słowo.

JAM

Opublikowano: 2017-04-10

Komentarze

av

Raubo dobry trener wielu zawodników zapomina o boksie a to najlepsza podstawa pod mma

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również