Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Joanna Jędrzejczyk ma walczyć na UFC 217 z Rose Namajunas

joanna-jedrzejczyk-ma-walczyc-na-ufc-217-z-rose-namajunas

No i mamy to, czego się spodziewaliśmy i na co czekaliśmy. Jak donoszą amerykańskie portale poświęcone MMA podczas UFC 217 w Nowym Jorku znów zobaczymy w akcji naszą mistrzynię Joannę Jędrzejczyk (14-0 MMA, 8-0 UFC). Polka - zgodnie z oczekiwaniami - zawalczy 4 listopada 2017 w Madison Square Garden z Rose Namajunas (6-3 MMA, 4-2 UFC).

Po tegorocznym kwietniowym, efektownym zwycięstwie przez poddanie z Michelle Waterson Rose Namajunas wyznaczyła sobie kolejny cel. Mająca litewskie korzenie wojowniczka postanowiła jak najszybciej zmierzyć się z Joanną Jędrzejczyk. I właśnie dopięła swego.

"Thug Rose", która w pewnym momencie była już raz bardzo bliska stoczenia potyczki z naszą wojowniczką, w związku z porażką z inną Polką Karoliną Kowalkiewicz straciła latem ubiegłego roku szansę skrzyżowania rękawic z mistrzynią wagi słomkowej UFC.

Teraz jest jednak wszystko ułożyło się po myśli urodzonej w Milwaukee 24-letniej swojowniczki. I stanie przed szanśą zdobycia mistrzowskiego pasa największej organizacji MMA na świecie. Choć - dodajmy - czeka ją niezwykle trudne zadanie.

Joanna Jęrzejczyk - przypomnijmy - występuje w Ultimate Fighting Championship od lipca 2014 roku. Polka wygrała od tamtej pory osiem kolejnych walk, wywalczyła tytuł mistrzyni i nie dała pokonać się wszystkim teoretycznie najlepszym zawodniczkom walczącym w wadze słomkowej w UFC, poza Namajunas właśnie.

Przypomnijmy że w tym roku, po świetnej walce, Jędrzejczyk wypunktowała Jessikę Andrade, wcześniej zaś nie dała szans Karolinie Kowalkiewicz oraz - po raz drugi w historii - Claudii Gadelhi.

WOJ

Opublikowano: 2017-08-05

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również