Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jessica Aguilar o Joannie Champion: ona jest jednowymiarowa

jessica-aguilar-o-joannie-champion-ona-jest-jednowymiarowa

Kolejna potencjalna rywalka i kolejna prowokująca wypowiedź dotycząca mistrzyni UFC w wadze słomkowej, Joanny Jedrzejczyk (10-0 MMA, 4-0 UFC).

Jessica Aguilar (19-4 MMA, 0-0 UFC), była najlepsza zawodniczka World Series of Fighting, która już 1 sierpnia 2015 zadebiutuje w UFC walką z Claudią Gadelhą (12-1 MMA, 1-1 UFC) została ostatnio zapytana o to, co sądzi o ewentualnej konfrontacji z Polką.

Pytanie jest o tyle uzasadnione, że zwyciężczyni boju Gadelha vs. Aguilar najprawdopodobniej  otrzyma w niedalekiej przyszłości możliwość skrzyżowania rękawic z Joanną Jędrzejczyk.

Ona świetnie broni sie przed obaleniami, nigdy jednak nie widzieliśmy jak radzi sobie na ziemi. Nasza walka będzie jednak prowadzona także w parterze. Oczywiście, zaczniemy od stójki, ale potem zobaczycie już miks wszystkiego - zapowiedziała w rozmowie z mmajunkie.com urodzona w Meksyku wojowniczka, dodając przy okazji że według niej aktualna mistrzyni UFC w wadze słomkowej jest "jednowymiarowa", jeśli chodzi o jej umiejetności w MMA.

Czyli - można zapytać - skąd my to znamy? 33-letnia reprezentantka American Top Team zapowiada dokładnie to samo, co wcześniej wieściły jej poprzedniczki. I choć każda z nich była przekonana, że ma sposób na wywrócenie Joanny Champion, żadnej z nich się to jak dotąd nie udało. A rzekoma "jednowymiarowość" polskiej wojowniczki była dotychczas jej największym atutem, a nie wadą.

Czy więc Aguilar uda się znaleźć sposób na naszą mistrzynię? I czy to faktycznie ona, a nie Gadelha, która jedynej porażki w karierze doznała właśnie w konfrontacji z Polką, będzie kolejną przeciwniczką Jędrzejczyk?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznamy najprawdopodobniej już w sierpniu 2015.

JAM

Opublikowano: 2015-07-07

Komentarze

av

Jednowymiarowa? Ronda też jest jednowymiarowa i skoro to wystarcza, to po co się burzyć? Teraz jakieś śmieszne zapowiedzi obu zawodniczek, a przecież jeszcze nie walczył z sobą by mogły myśleć o walce z Asią. Problem przeciwniczek Jędrzejczyk jest taki że przyjmują ciosy na twarz, a to automatycznie blokuje je psychicznie, bo nikt tak nie bije w tej dywizji. To odbiera wiarę w siebie i każda zawodniczka po walce z mistrzynią potrzebuje 6 miesięcy przerwy. Asia już pokazała że nie da jej się kontrolować w parterze, bo szybko wstaje.

av

Gadelha obaliła Aśkę, więc nie można powiedzieć, że nikt jej nie obalił ;)

av

@MC: Gadelha obaliła Aśkę gdy ta dopiero zaczynała trenować obrony przed obaleniami :))) i Gadelha nawet wtedy nie potrafiłą nic w tym parterze zdziałać :))) i obawiam się niestety że kolejne spotkanie będzie bardzo bolesne dla Gadelha :)) hehhe niech se kłapią ozorami będzie je bardziej bolało potem :))

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również