Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jan Błachowicz: zmiana rywala zostanie mi zrekompensowana

jan-blachowicz-zmiana-rywala-zostanie-mi-zrekompensowana

Jan Błachowicz, który miał na UFC 191 zmierzyć się z Anthonym Johnsonem, bez żadnej przyczyny dostał innego rywala. W rozmowie dla sporteuro.pl Polak wyjaśnia, że zmiana rywala na złe mu nie wyszła.

Joe Silva wysłał do mnie maila, że nastąpiła taka właśnie, a nie inna sytuacja i tyle. Nie dostałem żadnego konkretnego wytłumaczenia tej decyzji, ale zrekompensowane mi to zostanie w postaci znacznej podwyżki pieniężnej więc nie jestem jakoś bardzo zbulwersowany tą całą sytuacją. Oczywiście fajnie byłoby zawalczyć z Anthonym, ale co się odwlecze to nie uciecze. Wiem że na te wielkie walki z moim udziałem przyjdzie jeszcze czas.
 

Błachowicz twierdzi, że Corey Anderson a bardzo podobny styl do Johnsona i będzie przygotowywał się tak samo ciężko.

Cieszę się, że przede wszystkim termin mojej kolejnej walki zostanie ten sam. Poza tym przeciwnik również jest podobny, też jest stójkowiczem tak jak Rumble więc nie musze jakoś znacznie zmieniać swoich założeń taktycznych, przygotowawczych. Ja pod wszystkich przeciwników przygotowuje się z pełnym profesjonalizmem, wszystkich traktuje tak samo poważnie. Nadal więc będę trenował tak samo ciężko jakby moim rywalem miał być Anthony Johnson. Będę ćwiczył z pełnym obciążeniem i na 5 września będę w 100% gotowy.
 

Cieszyński Książe dodał, że chciałby się w przyszłości zmierzyć z Anthonym Johnsonem.

Trudno tym razem ostatecznie nie wyszło, jednak mam nadzieję, że prędzej czy później będzie mi dane walczyć z tymi najlepszymi. Tym samym jeżeli będzie okazja to bez wahania podejmę rękawice i zmierzę się z Anthonym Johnsonem.

 

Opublikowano: 2015-08-01

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również