Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Gala Fighters Arena 3. W hali MOSiR w Łodzi na zasadach UFC

gala-fighters-arena-3-w-hali-mosir-w-lodzi-na-zasadach-ufc

Organizator gali Fighters Arena 3, która odbędzie się 29 września w Łodzi informuje, iż areną zmagań zawodników MMA będzie hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) przy ulicy ks. Skorupki 21.

Wielofunkcyjny obiekt w centrum miasta został wybrany ze względu na doskonałą infrastrukturę i bliższy kontakt widzów z wydarzeniami, jakie staną się udziałem trzeciej imprezy. Obiekt może pomieścić ok. 6 tysięcy widzów, co także w zupełności spełnia oczekiwania i zainteresowanie wydarzeniem.

Nie bez znaczenia jest też fakt dobrej współpracy organizatorów z zarządem hali. Pozwoli to sprostać oczekiwaniom fanów. Dodatkowo warto poinformować, iż pojedynki odbędą się w oktagonalnej klatce, spełniającej wymogi bezpieczeństwa i zapewniającej zawodnikom doskonałe możliwości zaprezentowania swoich umiejętności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów MMA, warto zapowiedzieć, iż walki toczone będą na dystansie 3 rund po 5 minut, według przepisów wiodącej na świecie organizacji UFC. Jest to pierwsza taka impreza w Polsce nawiązująca regułami do tych obowiązujących na świecie i wyznaczającej trendy organizacji Ultimate Fighting Championship.

Mamy nadzieję, że kolejna impreza, która na trwałe wpisała się w historii polskich sportów walki dzięki arenie, przepisom i staraniom organizatorów kolejny raz odbędzie się na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Strona internetowa hali: http://mosir.lodz.pl/pl/osrodki/hala-sportowa.html

Organizator gali

Fot.: Oficjalna strona hali

Opublikowano: 2012-05-22

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również