Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fighters Arena 4. Vitor Nobrega wygrywa i czeka na Chlewickiego

fighters-arena-4-vitor-nobrega-wygrywa-i-czeka-na-chlewickiego

Brazylijski mistrz Jiu-Jitsu i zarazem triumfator turnieju KSW w wadze średniej, Vitor Nobrega (12-5) udanie powrócił do MMA, po ponad rocznej przerwie. 3-go listopada stoczył walkę w Portugalii, wygrywając z Emilio "Tangue" Salesem (6-3-0-1 NC) z teamu Nova União Portugal, na gali Will2Fight 7. To dobry prognostyk przed galą Fighters Arena 4, podczas której Nobrega w walce wieczoru zmierzy się z Łukaszem Chlewickim.

- Dostaliśmy ofertę, która umożliwi Nobredze kolejne walki i zdobywanie kolejnych doświadczeń a także powrót na polskie areny gdzie Vitor jest rozpoznawalny i niezwykle lubiany przez fanów. Podpisaliśmy kontrakt na dwie walki - mówi menedżer zawodnika Maciej Kozłowski z grupy promotorskiej World Of Profit. - Od czasu ostatniego pojedynku w Polsce z Antonim Chmielewskim mijają już prawie dwa lata. Vitor stoczył w międzyczasie dwa pojedynki w Brazylii i ten ostatni w Portugalii. Teraz na gali FA 4 we Włocławku stanie naprzeciw świetnego polskiego zawodnika Łukasza Chlewickiego.

Pojedynek Vitora i Łukasza odbędzie się w kategorii półśredniej, do której Brazylijczyk, mieszkający w Portugalii, powraca i będzie musiał zbić siedem kilogramów.

Warto także wspomnieć, iż Nobrega jest posiadaczem niezwykle cenionego czarnego pasa Brazylijskiego Jiu-Jitsu (BJJ), które jest jednym z filarów współczesnego MMA. Te umiejętności zapewniły mu sukces w walce o pas KSW, kiedy to finale turnieju wagi średniej pokonał obecnego mistrza wagi półśredniej największej polskiej organizacji MMA, Aslambeka Saidova z Arrachionu Olsztyn.

Źródło: oficjalna strona federacji Fighters Arena

TUTAJ rozpiska Fighters Arena 5

 

Opublikowano: 2012-11-05

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również