Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Dana White uważa, że Ronda Rousey nie będzie już walczyć w MMA

dana-white-uwaza-ze-ronda-rousey-nie-bedzie-juz-walczyc-w-mma

Szef UFC nie jest oczywiście żadną wyrocznią, jednak jego opinie - wyglądające w pierwszej chwili na zbyt pochopne - często znajdują potem potwierdzenie w rzeczywistości.

Pierwszy przykład z brzegu: sugestie Dany White'a, że Georges St-Pierre tak naprawdę ma już dosyć walk w klatce. I - choć wciąż słyszymy, że powrót wielkiego GSP jest tuż, tuż - nic z tego nie wynika.

Tymczasem prezydent Ultimate Fighting Championship ogłosił nam właśnie kolejną, podobną wieść. Jak zwykle nieoficjalną, wspartą jedynie jego przeczuciami, ale dość znaczącą. Oto w opinii White'a dawna dominatorka wagi koguciej i przez długi czas największa gwiazda największej organizacji MMA na świecie Ronda Rousey najprawdopodobniej nie powróci już do Oktagonu. Co prawda - podkreślmy - są to jedynie wnioski szefa UFC wyciągnięte jedynie na podstawie luźnych rozmów z byłą mistrzynią, jednak White wygłasza je z dużym przekonaniem.

I dodaje przy okazji, że docenia jej wielki wkład w rozwój jego organizacji. Przyznaje też, że bez "Rowdy" nic nie byłoby takie, jak teraz.

Wedle White'a Rousey jest już jednak odpowiednio popularna oraz ma już wystarczająco dużo pieniędzy, by nie myśleć o walkach w MMA jako o życiowej konieczności. A to może być decydujące, gdy zdecyduje się wreszcie podjąć decyzję o stoczeniu kolejnej potyczki w mixed martial arts.

Czy White ma rację i czy była medalistka olimpijska w judo faktycznie zdecyduje się na porzucenie zawodowego sportu, przekonamy sie pewnie jeszcze w 2017 roku.

JAM

Opublikowano: 2017-01-31

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również