Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Boxing Night 12. Marcin Najman zawalczy o mistrzostwo Europy w K-1

boxing-night-12-marcin-najman-zawalczy-o-mistrzostwo-europy-w-k-1

Marcin Najman w walce o mistrzostwo Europy w K-1, potężne pięściarskie emocje i kolejny pojedynek w MMA - oto plany NW Promotion dotyczące przewidzianej na początek marca 2016 Boxing Night 12.

Gala, zorganizowana przez bohatera boju wieczoru oraz Roberta Walczaka, odbędzie się najprawdopodobniej w jednej z najpiękniejszych, polskich hal, czyli w położonej na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Arenie.

Moi drodzy, dzieje się naprawdę wiele - wyjaśnił na swoim facebookowym profilu Marcin Najman. - Dopiero co informowałem Was, iż dostałem propozycję walki o mistrzostwo Europy w boksie. Ta walka nie dojdzie do skutku z przyczyn formalnych. Otóż o tytuł mogą walczyć zawodnicy, którzy stoczyli swój ostatni pojedynek nie dalej niż rok wstecz. Oczywiście wygraną walką. Moja ostatnia potyczka odbyła się dziesięć miesięcy temu, ale w MMA, a w boksie prawie dwa lata temu. Organizacja WBO nie dała w związku z tym zielonego światła dla mnie. Ale nie dalej jak dwa dni po tej propozycji dostałem  z kolei propozycję walki o mistrzostwo Europy w K1 organizacji WKU. Walkę przyjąłem. Teraz jest ona już zatwierdzona. Moim rywalem będzie czarnoskóry Holender, ale nazwisko ogłosimy na konferencji prasowej, po podpisaniu kontraktu przez przeciwnika. Walka odbędzie się na początku marca, najprawdopodobniej w ERGO Arenie w Gdańsku/Sopocie. Pojedynek pokaże na żywo TVP Sport, a niewykluczone że również TVP 1. To będzie najważniejsza i największa walka w mojej karierze sportowej. Już dziś zapraszam!

Jak wspomnieliśmy, oprócz mistrzowskiej konfrontacji Marcina Najmana, na Boxing Night 12 zobaczymy także pięściarskie potyczki oraz walkę w MMA.

Rywalizacja w tej formule to już tradycyjna atrakcja gal przygotowywanych przez NW Promotion. Ostania bitwa w mieszanych sztukach walki Adama Oknińskiego z Krzysztofem Pietraszkiem na Boxing Night 11 zakończyła się zaskakującym rozstrzygnięciem oraz wzbudziła ogromne emocje, nie tylko wśród fanów tej dyscypliny.

Bój na Boxing Night 12 - jak zapewniają organizatorzy - ma być równie spektakularnym wydarzeniem. Tak samo zresztą jak cała, wiosenna gala.

Oficjalna informacja NW Promotion

Foto: Łukasz Kolewiński

Opublikowano: 2015-11-09

Komentarze

av

Znowu sobie ściągnie Słowaka, z którym potrenuje tydzień, a potem go "efektownie" pokona w ustawce jak zwykle. Najman nie toczy prawdziwych walk, bo to tchórz, który nie ma serca do walki.

av

Czekam ze zniecierpliwieniem. Czuję, że pas mistrzowski wreszcie będzie u nas!

av

Zamiast czarnoskórego przeciwnika wolałbym prawdziwego patriote Polaka Kamila Bazelaka. Przy okazji obaj Panowie wyjaśniliby sobie wszystkie nieporozumienia w ringu(Najman wykreślił Kamila z rozpiski gali, za jego poglądy polityczne)

av

Kolejna ustawka Najmana

av

Czarnoskóry holender wypadnie, na jego miejsce wejdzie Janusz Dylewski. Tak będzie, ja wam mówie.

av

Jezeli to Boniavski ten rywal to Najman przegra

av

@:
Myslisz ze zprzatalby sobie głowe takimi pierdołamii i walka z kelnerem ?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również