Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Bohaterowie PLMMA Championships: Marian "Golden Boy" Ziółkowski

bohaterowie-plmma-championships-marian-golden-boy-ziolkowski

Marian Ziółkowski (14-4-1, 1 NC MMA; 12-2, 1 NC PLMMA) to jeden z najbardziej utalentowanych przedstawicieli polskiego MMA. Ma potencjał i umiejętności, dzięki którym trafił do pojedynku wieczoru gali FEN 11 - Warsaw Time. Reprezentant Okniński & Nastula Team przewalczył na Torwarze pełne pięć rund, podczas których nie umiał jednak poradzić sobie z Romanem Szymańskim i nie zdobył w związku z tym mistrzostwa FEN w kategorii lekkiej.

Dlaczego? Na ten temat powiedziano już wszystko - a najwięcej Mirosław Okniński - więc nie ma co wracać do sprawy. Wspomnijmy tylko, że postawę "Złotego Chłopca" oraz jego podejścia do życia najlepiej charakteryzuje fakt, iż cała ceromonia ważenia przed FEN zaczęła się ze znaczącym opóźnieniem, ponieważ Ziółkowski prawie godzinę się na nią spóźnił, choć mieszka w stolicy.

Na sam pojedynek jednak już dotarł na czas i niech to będzie dla niego okoliczność łagodząca. Tak czy inaczej, mimo specyficznego podejścia do obowiązków, Ziółkowski ma ogromne szanse, by - zmieniając delikatnie swoje życiowe priorytety - wiele jeszcze w MMA osiągnąć.

I by odzyskać 4 listopada 2016 podczas PLMMA Championships w Warszawie pas mistrza Profesjonalnej Ligi MMA, który został mu odebrany w związku z porażką z Szymańskim. Właśnie o to wakujące teraz trofeum znów zawalczy dumny ze swojego warszawskiego pochodzenia "Golden Boy".

Nie masz cwaniaka nad Mariana Warszawiaka? Przekonamy się już 4 listopada.

TUBA

Oficjalny HL Mariana Ziółkowskiego:

Opublikowano: 2016-06-17

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również