Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


BLOG KRZYSZTOFA JOTKI: Wyrywam drzewa z korzeniami!

blog-krzysztofa-jotki-wyrywam-drzewa-z-korzeniami

Zgodnie z tym co zapowiadaliśmy (i z lekkim poślizgiem ;-) ), uruchamiamy blog jednego z najzdolniejszych, młodych, polskich zawodników MMA, trenującego na co dzień w Okniński Team, Krzysztofa Jotki (10-0). Na dobry początek zapraszamy do Skandynawii. Krzysiek pisze tak:

Jestem na wakacjach w Norwegii, ale ponieważ dostałem propozycję, by walczyć podczas gali i turnieju w Niemczech, odwiedzilem kolejny raz tutejszy klub Stavanger MMA Center.

Wcześniej zrobiłem sobie trening w ogrodzie, gdzie powyrywałem z drzewa z korzeniami. To samo zrobię ze swoimi przeciwnikami 8 września w Merseburgu, hehehe.

No a potem miałem sparing w MMA Center. Walczyłem z miejscowym, mniej doświadczonym zawodnikiem. Ten brak obycia był widoczny. Mój przeciwnik walczył jak o życie i doznałem w związku z tym lekkiej kontuzji klatki piersiowej. Mam nadzieję, że bardzo szybko wrócę na matę.

Ale nie zamierzam narzekać. Generalnie wszystko jest ok. Więc po udanym dniu przyszedł czas na mega, mega kolację. Sami zobaczcie:

Pozdrowienia!

KRZYSZTOF JOTKO

Opublikowano: 2012-08-09

Komentarze

av

krzysiu przywiez jakies malze

av

Piwko do kolacji musi byc :D

av

przywież drzewo na mma w wiśniczu

av

Ciesze sie ze znalazlem twoja strone, teraz jestem tu stalym gosciem, tylko troche ciezko bylo ja znalezc w wyszukiwarce na podana fraze, trzeba ja lepiej wypozycjonowac. Podlacz sobie ja do systemu wymiany linkow i masz pozycjonowanie za darmo, ruch powinienen ci wzrosnac kilkakrotnie jak wbijesz sie na pierwsza strone googla.
Wpisz sobie w google - seo stronka z seo poradami - tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda
pozdro

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również