Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Blog Krzysztofa Jotki już niebawem tylko na portalu MMAnia.pl!

blog-krzysztofa-jotki-juz-niebawem-tylko-na-portalu-mmania-pl

Niepokonany, czołowy polski wojownik MMA Krzysztof Jotko (9-0) będzie pisał swojego bloga na portalu MMAnia.pl. Niebawem, tylko u nas, pierwszy odcinek internetowego dziennika prowadzonego przez zawodnika warszawskiego klubu MMA Okniński.

Jeden z największych polskich talentów mieszanych sztuk walki swój kolejny pojedynek, w kategorii półśredniej, stoczy podczas gali MMA Attack 2, która odbędzie 27 kwietnia 2012 w Katowicach.

- To jest kot, jak nim nie rzucisz zawsze spadnie na cztery łapy - mówi znany trener Mirosław Okniński o swoim zawodniku.

Krzysztof pochodzi z Ornety pod Olsztynem. Obecnie mieszka i trenuje w Warszawie. Przez pięć lat tańczył break-dance, co pozwoliło mu uzyskać niesamowitą wręcz sprawność fizyczną i gimnastyczną. Inną jego mocną stroną jest kondycja. Słynne są jego sparingi, do których angażuje nawet po sześciu partnerów (często cięższych). Potrafi stoczyć w dobrym tempie kilkanaście dwuminutowych rund ze zmieniającymi się rywalami.

Zdaniem Oknińskiego jest to zawodnik mający papiery na mistrza UFC. My się z tym zgadzamy. I tym bardziej zapraszamy do czytania tekstów Krzyśka na naszym portalu!

Blog Jotki już niebawem tylko na MMAnia.pl! Oprócz Krzysztofa na naszym portalu pisać będą także inni, znani polscy reprezentanci MMA.

JAM

Opublikowano: 2012-04-08

Komentarze

av

lada moment mial byc wywiad z mamedem xD

av

Oj, chyba nie lada moment, taka obietnica nigdzie nie padła! Wszystko w swoim czasie, nam się nigdzie nie spieszy. Mamy czas. I jeśli mielibyśmy coś zapowiadać na najbliższy czas to np. Tomasza Drwala zajawialibyśmy. No i blog Krzysztofa Jotki.

av

PS. Już niebawem na portalu MMAnia.pl rozmowy z największymi gwiazdami konwentu

to ja to pisałem czy ty?
i jeszcze wczoraj sie pytalem i mowiliscie ze juz lada moment a dzis juz post skasowany.
i tak do dupy portal ostatni raz tu zaglodnalem .

av

Postów nie kasujemy, więc nie wiem skąd ta sugestia. Wszystkie są. Nie zaglądniesz, szkoda. I tak pozdrawiamy.

av

Szczerze? Za grzeczny Jacan jesteś Niech wypierdala, frustrat jeden. Róbcie swoje. Drwal blog jotki, czekamy. Jest nieźle.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również