Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Bardzo dobra walka wieczoru na urodzinowej gali LFN

bardzo-dobra-walka-wieczoru-na-urodzinowej-gali-lfn

To był emocjonujący, sobotni wieczór. Zawodniczki dały świetne show podczas jubileuszowej gali Ladies Fight Night „Fortuna Dies Natalis” a wisienką na urodzinowym torcie LFN była zwycięska walka Agnieszki Niedźwiedź z Brazylijką Samarą Santos Cuhną.

W sobotni wieczór, w Hotelu Gołębiewskie w Karpaczu, odbyła się jubileuszowa gala żeńskiej organizacji Ladies Fight Night. Fani sportów walki zgromadzeni na gali oraz dziesiątki tysięcy śledzących darmową transmisję internetową, zobaczyli 9 emocjonujących pojedynków w formule MMA i K-1.

Walka wieczoru potwierdziła wysoką formę Agnieszki Niedźwiedź, która pozostaje niepokonana, z zawodowym rekordem dziewięciu zwycięstw. Brazylijka Samara Santos Cuhna nie była łatwą przeciwniczką, ale to Agnieszka od pierwszej rundy dominowała w walce. W końcu, po niezwykłym popisie umiejętności w parterze, Polka zakończyła pojedynek przez czasem.

Jestem bardzo dumny z naszych zawodniczek, które dały świetne show podczas naszej jubileuszowej gali. Dla nas to największy prezent urodzinowy a rosnące z gali na galę grono fanów LFN to dowód, że to co robimy ma sens i przyszłość - mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

Zainteresowanie jubileuszową galą przerosło oczekiwania organizatorów. Zasięg transmisji na Facebooku i ilość wejść na stronę internetową LFN, gdzie za darmo można było śledzić całą galę, przekroczył milion osób!

Na urodzinowej gali LFN nie zabrakło gości specjalnych. Na trybunach pojawili się m.in. Karolina Kowalkiewicz, Marcin Wrzosek, Bracia Collins, Adam Niedźwiedź, Sobota i Rena. Galę poprowadził Łukasz „Juras” Jurkowski i Krzysztof „Jankes” Jankowski, a transmisję live komentowali Piotr Strus i Artur „Kornik” Sowiński.

TUTAJ wyniki gali LFN 4.

Patroni medialni: Wirtualna Polska, Radio ESKA Wrocław, naszemiasto.pl, Sport.pl, MMARocks, MMA.pl, sporty-walki.org, InTheCage.pl, FightExpert Magazine, MMAnia.pl, Fight24 oraz MadFight24.

Opublikowano: 2016-12-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również